wesele cegielnia rzucewo

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Witajcie ktoś z Was miał tam wesele w 2016 r?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wesele cegielnia rzucewo

my będziemy mieli:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wesele cegielnia rzucewo

Czy moge prosic o adres @? Mam pare pytan jesli nie ma Pani noc przeciwko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wesele cegielnia rzucewo

@Ina i jak tam wesele w cegielni? mozesz prosze podzielic sie opinia jak bylo? jak jedzenie? jak cala atmosfera etc? Rozwazam mozliwosc wesela w tym miejscu. :)

Dzieki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wesele cegielnia rzucewo

Hej,

podobne pytanie pojawiło się tu: http://forum.trojmiasto.pl/Stara-Cegielnia-Rzucewo-prosze-o-opinie-t658853,1,11.html

To moje wrażenia:

Miałam wesele w Starej Cegielni w Rzucewie w 2016 roku. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony miejsce jest przepiękne, bardzo klimatyczne, z pięknym widokiem na morze, bardzo prywatne, catering Ewa Zaprasza, który obsługuje wesela w Starej Cegielni w Rzucewie jest na najwyższym poziomie (kelnerzy są bardzo profesjonalni). Goście byli zachwyceni jedzeniem. Firma dekoratorska także robi wspaniałe ozdoby i może pomóc przygotować bajkowe wesele.

Z drugiej strony trzeba się liczyć tym, że koszty wesela w cegielni są naprawdę bardzo wysokie, logistyka to horror. Planując wesele w Cegielni trzeba wziąć pod uwagę:
- najbliższy kościół znajduje się w Pucku--> dojazd
- baza hotelowa w okolicy jest uboga, wymaga dojazdu, zainteresowana głównie wynajmem na min. tydzień, więc planując zorganizować nocleg dla gości, opcji na przyzwoitym poziomie nie ma wiele w okolicy i są raczej drogie (200-280 PLN za pokój 2os - latem)--> dojazd
- w bezpośredniej okolicy Starej Cegielni w Rzucewie nie ma hoteli, nawet dla pary młodej, jako że Zamek III Sobieski obok wynajmuje pokoje min. na 1 tydzień latem
- trzeba liczyć się z organizacją transportu (para młoda + goście, jeśli chcemy żeby ludzie mogli wypić zdrowie młodych na weselu i wrócić bezpiecznie do domu)
- usługi firmy dekoratorskiej są bardzo drogie, sala jest ogromna, więc skromne dekoracje to rząd 6000 PLN (trzeba naprawdę sporo kwiatów, by one nie zginęły w tak wielkiem obiekcie), a tak naprawdę, by był efekt WOW, trzeba liczyć się w wydatkiem rzędu 10000-12000 PLN. W ramach menu dostajemy tylko brzydkie, ogrodowe krzesła na sali, które psują cały efekt dekoracji, więc firma dekoratorska na dzień dobry proponuje też wymianę krzeseł. Wg mnie to powinno być już w cenie, niestety tak nie jest, a krzesła dostępne na sali są naprawdę brzydkie :-(
- latem w okolicach Starej Cegielni w Rzucewie jest mnóstwo komarów. NAPRAWDĘ MNÓSTWO.
- jeśli goście dojeżdżają co Cegielni lub Pucka latem z Trójmiasta, muszą liczyć się z tym, że w tym okresie na tej trasie występują ogromne korki i trasa zamiast 45 min. może trwać 2-3h
- wesele organizowałam sama, mimo że właścicielka obiektu jest bardzo sympatyczna i przekazała mi mnóstwo przydatnych kontaktów np. do DJ, zespołu, fotografów, etc, to kontakt z nią był koszmarem. Odpowiadała na maile po 2-3 tygodniach, nie odpisywała na SMSy, nie odbierała telefonu tygodniami. W okresie gdy potrzebowałam szybkiej odpowiedzi, było to okropnie frustrujące i nieprofesjonalne zachowanie. Może teraz coś się już w tej kwestii poprawiło bo chyba zatrudniła niedawno asystentkę, ale w okresie jak ja organizowałam wesele, zachowanie właścicielki kosztowało mnie mnóstwo nerwów.

Podsumowując, moje wesele w Starej Cegielni w Rzucewie było przepiękne, jestem bardzo zadowolona z tego jak wszystko wyszło i z usług firmy dekoratorskiej i cateringu, goście bardzo chwalili salę, ale niestety koszt wesela jest bardzo wysoki, trzeba liczyć się z mnóstwem dodatkowych kosztów, których możemy nie być świadomi patrząc jedynie na cenę menu, która swoją drogą też jest jedną z najwyższych w okolicy Trójmiasta (+ trzeba dodać transport, hotele, dekoracje, wymiana krzeseł, dojazdy innych usługodawców z Trójmiasta), planowanie logistyki na takie wesele jest koszmarem, szczególnie jeśli myślimy o weselu latemJeśli ktoś nie ma dużego budżetu, dużej ilości czasu na organizację i przynajmniej koordynatorki dnia ślubu - nie polecam. W przeciwnym przypadku - jak najbardzej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mało jest aktualnych informacji o Cegielni w Rzucewie dlatego postanowiłam, że po naszym weselu opiszę swoje wrażenia, bo sama sporo korzystałam z rad na forum. Mieliśmy wesele w czerwcu 2017r. Goście byli zachwyceni obsługą, jedzeniem, dekoracjami, kwiatami oraz malowniczym miejscem. Wesele mieliśmy na 70 osób i wiele osób twierdziło, że było to najlepsze wesele na jakim byli. Jeśli chodzi o noclegi to faktycznie w Cegielni nie ma jeszcze noclegów, a my rezerwowaliśmy je w Rzucewskim Zaciszu na miejscu, Zamku Jan III Sobieski oraz w Osłoninie (pensjonat Anna). Taksówka czekała na naszych gości pod salą od północy i zawoziła gości do Osłonina. Jedzenie przygotowuje bardzo dobra restauracja (Ewa Zaprasza z Sasina) i nad jedzeniem mogłabym się rozpisywać jakie pyszne było, ale napiszę tylko, że goście byli pod dużym wrażeniem i słyszałam same zachwyty. Kontakt z Panem Łukaszem od Cateringu ekstra, profesjonalne podejście. Specjalnie wcześniej jechaliśmy do restauracji popróbować ich dań i muszę przyznać, że jakość, sposób podania były zawsze rewelacyjne. Dekoracje wykonuje AveArt, choć spotykałyśmy się z P. Lidią i ustalałyśmy jak wszystko ma wyglądać, to rzeczywistość przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Jeśli chodzi o koszt to wszystko jest dokładnie opisane i nie ma żadnych dopłat, wszystkie zmiany w menu od razu są przeliczane. Poziom obsługi fenomenalny. Mieliśmy również poprawiny, goście wypoczywali na leżakach na zewnątrz, zmieniono dekoracje, był pyszny grill, rewelacja. Reasumując FENOMENALNIE.
Negatywne aspekty:
- znalezienie noclegów kosztowało mnie sporo nerwów. Był sezon, miejsce bardzo atrakcyjne dla turystów. Myślałam, że udało mi się wszystko zorganizować wcześniej, a niestety pensjonaty zarabiają na długich pobytach turystów, a nie jednej nocy i tuż przed naszym weselem „złapali” kilku turystów i odmówili nam nocleg dla 20 gości, więc radzę podpisać umowę bądź wpłacić zaliczkę wcześniej,
- ślub mieliśmy w Sopocie i choć nam udało się dotrzeć na miejsce w ekspresowym tempie, to korki lub możliwość natrafienia na wypadek śniły mi się po nocach, jeśli komuś nie zależy na konkretnym kościele to może warto uwzględnić kościół w Pucku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kasia a mogłabyś napisać coś więcej o samych kosztach wesela? Z jakimi cenami za osobę trzeba się liczyć? Jakie usługi zaproponowali Ci w samej Cegielni a co musiałaś organizować sama, poza noclegami oczywiście? Podaję swojego maila: agata_bagrowska@interia.pl, byłabym wdzięczna za więcej informacji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agata wysłałam Ci maila ze szczegółami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy również mogłabym prosić o kosztorys? Ciężko jest znaleźć jakieś informacje o cegielni... mój email to : lamija828@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również bardzo bym prosiła o taki kosztorys daga93-93@o2.pl, bardzo dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogłabym też poprosić? Kasys4@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, czy mogłabym prosić o maila z kosztorysem wesela w Cegielni ?
helenalapczuk@wp.pl
Dziękuje i pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzień dobry, czy również mogłabym poprosić o cennik wesela w Cegielni Rzucewo? marcela.piwowar@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poprosze tez ten kosztorys martyna.kastner@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Czy mogłabym poprosić o kosztorys wesela ? Będę bardzo wdzięczna. Email: paulina.wojcik5@wp.pl

Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej w miarę możliwości też poproszę takiego maila :)
karolina.nowak@ymail.com (tak tam jest y)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, Tobie również wysłałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogę prosić również o kosztorys? michalpozniak90@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli mogę to tez poproszę o taki kosztorys na maila: kolomanska.maria@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, czy jest szansa o mail z kosztorysem
alicja.grabowska@yahoo.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, czy mogłabyś mi również podać kosztorys z wesele w Cegielni ? Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogłabyś zdradzić koszt wesela na 70 osób
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ja również mogę poprosić o wiadomość z przybliżonymi kosztami wesela w Cegielni? :) censorius@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ja również mogłabym poprosić o maila z kosztorysem? Będę bardzo wdzięczna :) magdailenaslo@gmail.com
~Magda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej! byłabym ogromnie wdzięczna za kosztorys za Twoje wesele! I byłoby super z uwzględnieniem dodatkowych rzeczy typu fotograf, muzyka, garderoba i ew. animatorka czy opiekunka do dzieci jeśli korzystaliście ^^ - kwiatowasuknia@gmail.com

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy również mogłabym poposić o orientacyjne koszty z jakimi trzeba się liczyc?

agnieszka.greenglove@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również byłabym bardzo wdzięczna za kosztorys wesela w Cegielni :) niestety ciężko znaleźć jakieś aktualne informacje w internecie :(
nikkaxp@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również bym poprosiła :) dominisia1120@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj! Nie wiem czy wysłałaś informacje zainteresowanym powyżej, ale jeśli byłabyś tak miła to również prosiłabym o wiadomość dotycącą kosztorysu zorganizowania wesela w Cegielni w Rzucewie :) mój email to lillamarta@wp.pl
Pozdrawiam ciepło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogę również prosić o kosztorys ?
Będę wdzięczna !

bula28@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpinam się do pytania :) szykut95@wp.pl Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry,

Również proszę o informację kosztów wesela w Cegielni, proszę o maila: kowalow.oskar@gmail.com

Pozdrawiam,
Oskar Kowalów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę też prosić o kosztorys pepino401@interia.pl Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

milka podbijam dla Ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, czy mogłaby poprosić o maila (nataliaa-93@o2.pl) z kosztorysem twojego ślubu, byłabym wdzięczna.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ja również mogę prosić o więcej informacji dotyczących kosztów wesela na 70 osób ;)?
@m.muszkiewicz@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogłabym tez prosić o informacje z kosztorysem? :) ala_931@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej :) Wiem że już trochę czasu minęło od Twojego wpisu, jednak jak bym mogła od Ciebie (lub od innych osób, które miały tam wesela poprosić o wiadomość) to byłabym bardzo wdzięczna! email: wszystko_razem@outlook.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi w tych okolicach to się podoba Krzewi Róg w Chmielnie. Miałam okazję być tam 2 razy już na weselu i bajecznie to organizują. Każdy się dobrze bawi, jest sporo miejsca, przestrzeni, klima, więc nikt się nie męczy w gorącu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej :) Jeśli jeśli dostałaś coś na ten temat, to bardzo proszę o przekazanie do mnie.Pozdrawiam anulaa21@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogłabym Cie prosić o wysłanie kosztorysu wesela? Z góry dziękuje :) monik.czarnecka@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można prosić również o orientycyjny kosztorys ?
filipsieja@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moglabym rowniez poprosic o kosztorys. Prosze nati96glembin@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ceny za osobę tam zaczynają się od 360 zł przy stu osobach. Jak mniej lub więcej to dodatkowy koszt za osobę. Miejsce piękne ale bardzo drogie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry,
Czy byłaby Pani tak uprzejma i jeszcze raz przesłała na mojego maila przybliżony kosztorys z uwzględnieniem większości kosztów wesela z tym związanych?
Mój mail to: surfbaby@tlen.pl
Serdecznie dziękuję:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
czy mogę prosić o przesłanie przyblizonego kosztorysu na e-mail : joanna.golebiewska92@gmail.com.
z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również będę wdzięczny za kosztorys (skwarskij@gmail.com)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mógłbym prosić o kosztorys? Email : jb.jacekbarski@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy tez bym mogła prosić o kosztorys szlaga97@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, czy mogalbym prosic o kosztorys wesela i wszystkie dostepne informacje na adriana0018@outlook.com

Pozdrawiam i z gory dziekuje !:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, mogłabym również poprosić o kosztorys i dostępne informację ułatwiające podjęcie tej ważnej decyzji :)?
martyna.wasiolek@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A zaglądałaś na https://www.gdziewesele.pl/pomorskie Sama znalazłam swoją salę właśnie tam :D Myślę, że na pewno coś wybierzesz tam jest dużo ofert i co najważniejsze są aktualne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...