wesele w plenerze !

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Czy ktos moze byl na weselu w plenerze. Chodzi mi o przyjecie np. w duzym namiocie, wiacie itp. ze szwedzkim stolem, pieczonym prosiakiem itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wesele w plenerze !

byłam w sierpniu,Oliwa w Dolinie Radości, wiata z kominkiem, pieczony dzik, na zewnatrz drugie ognisko, mozna bylo sobie samemu wiejska kielbaske upiec, wesele bylo w stylu staropolskim, wieski chlebek, pyszny smalec, miesiwa i szyneczki wywedzone, alez byl zapach, ogoreczki kiszone , pyszny zur, pierwszy raz na takim bylam i bardzo mi sie podobalo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wesele w plenerze !

czyli tańców nie było? bo też się zastanawiam nad taką opcją, chociaż jak już gdzieś wcześniej wpsomniałam raczej zrezygnujemy z wesela w ogóle.
pozdrawiam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wesele w plenerze !

karo100 napisał(a):

> Czy ktos moze byl na weselu w plenerze. Chodzi mi o przyjecie
> np. w duzym namiocie, wiacie itp. ze szwedzkim stolem,
> pieczonym prosiakiem itd.


Byłam rok temu u znajomych na weselu zoorganizowanym na działce; wszystkim podobał się ten oryginalny pomysł ale wiem, że Młodzi bardzo sie denerwowali pogodą (a to od Ciebie już nie zależy);

Mężatka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

Atrium Oliva (22 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w zabytkowej części Oliwy, u zbiegu ulic Bażyńskiego i Grottgera zapewni...