Jacek Markowski - opinia (1) Pełen profesjonalizm, w szczególności jakość usługi i terminowość. Jacek Markowski Anna Smoleń - opinia (1) Najlepsza Firma w Polsce. Korzystałam z szeregu usług w zakresie... Anna Smoleń Polecam - opinia (1) Polecam usługi serwisu widocznastrona.pl. Firma wykonała stronę biura... Polecam
Monika Ossowska - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z firmą Widocznastrona.pl. Profesjonalne... Monika Ossowska Freshtek - opinia (1) Bardzo dobry kontakt.Podczad tworzenia strony wiele merytorycznych... Freshtek kr - opinia (1) Pan Tomek zaprojektował moją stronę zgodnie z moimi oczekiwaniami. Otrzymałam... kr Beata - opinia (1) Profesjonalnie, kreatywnie i szybko wykonana usługa. Bardzo dobry kontakt z... Beata Darek - opinia (2) super firma zaufana tanio szybkość Darek Dawid - opinia (1) Szczerze polecam wszystkim współpracę z panem Tomaszem, który zaprojektował i... Dawid Polecam w 100% (1) Fachowa obsługa i profesjonalne podejście do Klienta. Strona została wykonana... Alina Janek z Gdańska - opinia (1) Dobry kontakt z firmą. Strona została wykonana zgodnie z moimi... Janek z Gdańska właściciel salonu Plus dla Urody - opinia (1) Szczerze polecam usługi Pana Tomasza. To prawdziwy profesjonalista ,osoba... właściciel salonu Plus dla Urod Pełen profesjonalizm (1) Gorąco polecam usługi Pana Tomasza - stworzona przez niego strona spełnia... Michał C. Osoba którą szukałem (1) Trafiłem do Pana Tomasza w zasadzie przez przypadek. Szukałem osoby, która... KM Skoro piszę tą recenzję.... (1) Skoro pisze tą recenzję, to działanie WidocznejStrony wzbudziło moje... Rzetelna, terminowa i bardzo fachowa usługa. (1) Współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Pan Tomasz jest bardzo rzetelnym... Właścicielka biura rachunkowego Polecam firmę Widocznastrona.pl (1) Widocznastrona.pl to firma w 100%-tach godna polecenia. Przekazuję moje... Mister Shoe Widoczna strona - polecamy (1) Polecamy wszystkim zainteresowanym współpracę z Panem Tomaszem. Szybki... Procorr Polecam (1) Pełen profesjonalizm, znakomity kontakt z Panem Tomaszem, jakość wykonywania... Malwina strona internetowa (1) Polecam, firma rzetelna wykonała sklep internetowy, jestem bardzo zadowolona,... Wiola