wielki minus

Wielki minus dla szkoły za brak możliwości regulowania należności za pływanie przelewem. Nie można uiścić opłat również w trakcie zajęć. Trzeba niestety się fatygować specjalnie na drugi koniec miasta (a godziny otwarcia popołudniowe i korki), żeby zapłacić za zajęcia. (...)
Dodatkowo, pojechałam, żeby zapisac dziecko na basen PG w godzinach podanych na stronie, a tu... zamknięte. Przez telefon uzyskałam info, że będą za godzinę. Hmmm... mało to profesjonalne.
Dodatkowo w zaszłym tygodniu 2.11 nie było zajęć, niestety nie poinformowano o tym na poprzednich zajęciach. Owszem info było na stronie, ale o tak nietypowym wolnym dniu od zajęć uważam, że należy poinformować również na zajęciach.
Niestety była to ostatnia szkoła, w której znalazłam wolne miejsca na zajęcia dla dziecka. Ich poziom oceniam jako dobry, jednak kwestie organizacyjne strasznie mi przeszkadzają i na pewno zmienię szkołę, jak znajdę, gdzieś indziej wolne miejsca.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 26

Re: wielki minus

zgdadza się, organizacyjnie 10 lat do tyłu....wystawione biurko i kolejka interesantów, ...zapisy czy płatność internetowa nie wchodzi w grę...strona internetowa chaotyczna, mało konkretna z powielanymi informacjami...kontak telefoniczny nic nie daje
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 27