włamanie do domu

tak jak w tytule z soboty na niedziele na ul.miodowej doszło do włamania ,chałupa spląndrowana doszczędnie właścicieli nie było mieli sporo czasu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: włamanie do domu

To lewactwo z protestu kobiet . Przerzucili i się z kościołów na domki .
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 49

Re: włamanie do domu

Za dużo wolnego czasu masz? To waruj pod kościołem.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: włamanie do domu

Na Goździkowej też było wczoraj włamanie....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: włamanie do domu

W sobotę było na goździkowej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W ostatnią sobotę było też na Kryształowej. Być może ci sami, jakaś większa akcja...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: włamanie do domu

Ja idę z rodziną do kościóła a ty zapierda...... na marsz tęczowych. Nie zapomnij o smyczy, stringach i kagancu.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 26

nie to typowe pisuary
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie to pisuary biorcy 500+ nie roby
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: włamanie do domu

Już kilka domków w Baninie opierniczonych, wbijają się drzwiami balkonowymi (podważają)
Plądrują ostro, wszystko porozpierniczane, zabierają tzw. drobnicę.
Podobno dwu zawodników z plecaczkami.
Działają w godzinach popołudniowych.
Tak że ten tego, miejmy oko na domek sąsiad :)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

a nie lepiej się ubezpieczyć?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: włamanie do domu

Gościnne występy darmozjady zakończą u mnie.. Nadzieją się na profesjonalnie przygotowany "obrzyn". I jakoś nie będę miał skrupułów go użyć bo skoro milicja tylko pozory stwarza rzekomą opieką nad społeczeńswem bo woli ganiać protestujących to ja zadbam o swoje bezpieczeństwo i mir domowy.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: włamanie do domu

Do nas mój pies serdecznie zaprasza, dawno nie dostał kości do gryzienia.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: włamanie do domu

Dla zawodowców pies to pikuś.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: włamanie do domu

Alarm też.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: włamanie do domu

Niedawno władza strzelała z gumowych do górników. To była władza w państwie teoretycznyn, jak mówił sienkiewicz u sowy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: włamanie do domu

Czy tego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~anonim 37.47.233.* nowy post
(2 dni temu)
Niedawno władza strzelała z gumowych do górników. To była władza w państwie teoretycznyn, jak mówił sienkiewicz u sowy.
skomentujpopieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pisowska świnio ile jeszcze? ile lat mineło i..............mamy syf najwiekszy w historii . Głupi jestes czt slepy albo głuchy. Nie osmieszaj się!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12

Nie bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To wszystko wina Kaczyńskiego !!!
Jak był Tusk, to tak bezczelnie nie kradli. Teraz policja walczy ze strajkujacymi kobietami, a nie zlodziejami
Kaczyński musi odejść !!!!!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 7

Czy się trochę uspokoiło z tymi włamaniami??Jeszcze dziwi mnie to ze teraz dzieciaki w domach siedzą a oni sie włamują.Stach normalnie o dzieci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy Lotniczej patrol interwencyjny postawiła agencja ochrony z Gdańska. Zakładają alarmy bądź podłączają się do alarmu w domu i przyjeżdżają w kilka minut, gdy włączy się sygnał alarmowy. Numer do przedstawiciela ochrony 608 385 780; maciej.antonczyk@security.gd.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

no tak Maciek najpierw wysyłają włamywaczy, a potem stawiają patrol ....to dobre jest ....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1


Stare jak świat i skuteczne...patrol w daczjach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

no pewnie, do tego rozdają ludziom noże i pistolety żeby sie mordowali. a prawnicy wysyłają kochanki mezczyznom żeby zwiekszyc ilosc rozwodów. współczuje doświadczeń!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Maciej ja myślę byś przestawił patrol i zabrał "kumpli" na inna wioskę ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Maciek jesteś chyba osaczony idź kraść drzewo do lasu lepiej na tym wyndziesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasem warto trochę dołożyć i zainwestować w drzwi antywłamaniowe. Polecam wpis https://www.najlepszeotwieranie.pl/jakie-drzwi-antywlamaniowe-rodzaje o tym jak takie drzwi wybrać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Podobno jakaś grupa włamywaczy grasuje po Baninie czarnym mercedesem i obserwują domy przez lornetkę. Sąsiadka ostatnio spłoszyła ich jak podeszła i się spytała co tutaj robią...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0


Dzięki za informacje, ale czy sąsiadka zapamiętała chociaz numery, nie całe bo to zroumiałe ale początek i jaki to mercedes suv,kombi stary nowy itd. zawsze to pomocne w obserwacji bo też zauważyłem auto ciemne tylko nie mercedes.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za tydzień będę miał założone 5 kamer z najlepszej półki i będę sprawdzał dam sobie czas i wam odpowiem co za śmieci jezdza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nagrywać i monitorować możesz tylko swoja nieruchomość wiec do puki nikt nie wejdzie ch...a będziesz widział
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam nie przesiadam z nosem w oknie ale dzisiaj w okolicy ulicy Pszennej widziałam już chyba ze 20 razy ten sam samochód od godz. 15 .Nie chce podawać marki aby nikogo niesłusznie nie wpartolić na minę ale wydaje mi się iż można i pojechać do sklepu,myjnię kosmetyczki kochanka zaś do sklepu zaś do kochanka...ale to wciąż chyba za mało więć drodzy sąsiedzi oczy szeroko otwarte bo coś się kroi,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie otwierać obcym i pilnować się... Dzisiaj napadli na jubilera we Wrzeszczu. Nie mieli skrupułów. Pomyślcie jakby tak do domu wparowali...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szambo - wywóz (40 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...