wymiana oleju

WIadomo że wymiana oleju to dośc prosta operacja ale mimo to zapytam ktorego mechanika polecacie w Baninie. Czy ten po lewej stronie na końcu ul. Księżycowej koło lakierni jest ok ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Polecam Autoserv
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Wleją ci .gu...won nie dokręca filtra i silnik z głowy odradzam to oszuści
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

g*wna nie wleją bo mam swój olej. do mojego silnika jest tylko jeden olej więc musze sam go kupować. Chodzi mi raczej o samą usługe wymiany
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ryzyk fizyk. Sam sie przekonasz. Raz do nich pojedziesz i juz zawsze będziesz coś poprawiał
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie musisz o tym pamiętać http://www.mlipinski.pl/rodzaje-dodatkow-do-oleju/ doskonała obsługa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kiedys miałem oddane tam auto, gdzie do wymiany był napęd elektryczny do szyby- wiecie ile czekałem?? ponad miesiąc...., za każdym razem kiedy dzwoniłem, to jedyne co pani ktora zajmowała sie biurem (zdaje sie zona własciciela), potrafiła odpowiedziec- "chłopaki z tym walczą". Przez telefon nie moglem sie doslownie niczego dowiedziec, a o oddzwonieniu z ich strony to nie bylo mowy. Sam wiec trza bylo drałować do warsztatu i sie dowiadywac.....ze auto nie jest zrobione, a jak odebralem, to pare tyg pozniej znow sie na[ed rozwalil....., u kuzyna nie potrafili dobrze wymienic opon przez cały dzien- tak przez caly dzien...., bo okazaly sie byc kierunkowe, a i tak zle to zrobili...., Tak było pare lat temu, wiec zrezygnowałem z ich usług, moze teraz jest lepiej, ale jak dla mnie juz wystawili sobie jasna wizytowke w tamtym czasie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie wiem czy o ten warsztat chodzi. Mieszkam w Baninie od niedawna i byłem na końcu ul. Księżycowej po lewej. Najpierw jest warsztat u Janusza a potem taki większy. Zostawiłem im auto ze zderzakiem do naprawy. Mieli pospawac plastik i polakierowac cały zderzak.. Zrobili dobrze ale słabe było to że miał być gotowy na sobotę a w sobotę zadzwonili że czekają na jakieś zaczepy do zderzaka. Mogli wcześniej dać znać a nie na ostatnią chwilę. Mam swojego mechanika 4x4 w Gdyni ale nie chce mi się do niego jechac na zmianę oleju i dlatego pomyślałem żeby zrobić to na miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: wymiana oleju

Ja wymieniałem u "Janusza" za to 50zl - drogo, ale juz po fakcie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

50 zł to drogo ???
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Haha drogo? Najlepiej by za darmo chcieli😃
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ta i najlepiej jak by mechanik jeszcze klientowi zapłacił za to że przyjechał do niego. Ludzie są zabawni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Podobno maja sprawy sądowe za oszustwa...kręcą na całego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za samą wymianę? Tak. W Gda zawsze wymienialem za 20, 30 zl
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba za sztuke...?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

20-30 za wymianę oleju? chyba w kosiarce :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Własny olej i filtr - wymiana w Gdańsku 30zł. Olej wymieniam co roku lub częściej. Prawie za każdym razem w innym warsztacie. Nigdy nie zapłaciłem 50zł więc nie masz co się dziwić. A w kosiarce jak nie masz dwóch lewych rąk to możesz sobie sam wymienić
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie zapłaciłęm nigdy 30 zł za wymiane oleju. W jakim silniku ?
Rok temu załaciłem 515 zł za wymiane razem z 10 l oleju i filtrem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

AutoServ omijać szerokim łukiem, to krętacze. Oskubali mnie z kasy bo rozkręcania dużo. A później sprawdziłem mocowania pod autem i nawet śladu klucza na śrubach nie było. Nawet nie przetarli. OSZUŚCI !!! i zdania nie zmienię
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ten warsztat U Janusza ok ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Janusz jest w miarę ok. potrafi się rozpędzić z cenami,ale wymiana oleju na Twój to po prostu ustalasz cenę za usługę i cześć.
Możesz zawsze się umówić i być przy tym bo przecież 30 min to maks czas na to,dopilnujesz sobie i po sprawie,spuścić olej- korek w misce potem otworzyć górę,po zlaniu wykręcić filtr, wkręcić nowy,zakręcić dobrze korek w misce,lać nowy na jakieś 3/4 stanu(chyba wiesz ile wchodzi) odpalić na minutę dwie,olej wejdzie do filtra,zgasić, po kilku minutach sprawdzić stan ,uzupełnić i byle nie przelać,samemu potem sprawdzić w domu stan i dolać do ulubionego w zależności od typu silnika;-)
Śmigać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Naprawiasz U janusza Pacificę ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeszcze 8 modeli aut z koncernu Chryslera ma ten motor,tak czasami tam zaglądam pod kontrolą;-)
Ty jednak nie chciałeś porady tylko siejesz ferment nie ładnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Słucham? Zapytałem o pacificę b znam ten model i tez jezdze amerykanskim samochodem. Chyba nie wiesz co to ferment. Nieładnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

instrukcję wymiany oleju to mechanik musi znac a nie ja. Ja płacę za usługę i tyle
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3


Ja ostatnimi czasy robię wszystko sam. Zresztą z wykształcenia jestem mechanikiem dlatego zdecydowałem też o załoeżeniu włąsnego warsztatu. Na chwile obecna jestem w trakcie poszukiwania lamp warsztatowych jak tutaj https://ewnarstore.pl/c/produkty/wyposazenie-warsztatu/lampy-warsztatowe/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Do benzyniaka polecam oleje Neste. Dobrze się na nich jeździ, a i mechanicy wiele razy chwalili. Zdecydowana czołówka technologia teraz i producent na pewno nie oszukuje na jakości. Już się do tej pory przekonałem. W Białymstoku to najszybciej kupisz u dystrybutora na Myśliwskiej albo w Galonie, jeszcze widziałem Neste w Moto na antoniuku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Trzeba tego pilnować http://seogods.pl/nalezy-pamietac-o-wymianie-oleju-w-samochodzie/ szybko temat załatwiony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam focusa w dieslu i stosuję olej 5w30 . Co do wymiany oleju t oczywiście trzeba się zwrócić do odpowiedniego warsztatu gdzie Ci z kolei zajmą się takim odpadem jak Olej przepracowany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zrób to sam. Co ziemi wyszło niech do ziemi wróci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...