wymiana zabawek którymi nie bawią sie nasze dzieci

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
dziewczyny a moze by taki wątek stworzyć- nie ma sprawdzałam - ,sama mam kilka zabawek którymi się nie bawi moja mała lub się znudziła i chętnie bym wymieniła je na inne , pewnie też macie takie, które leżą i się kurzą, może warto powstawiać zdjęcia i powymieniać się, po co kupować nowe i zagracać mieszkanie, i taniej i każda z nas będzie zadowolona :)

Mogłybyśmy wstawiać zdjęcia i opis zabawki oraz jej stanu

co wy na to ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wymiana zabawek którymi nie bawią sie nasze dzieci

jestem za, tylko musze porobić zdjęcia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: wymiana zabawek którymi nie bawią sie nasze dzieci

chyba nie ma chętnych na takie wątek , ale moze jednak ktoś się skusi
wymienie na inną zabawkę dla dziewczynki tygryska fisher price koszykarza , moja mała się znudziła i nie bawi się nim, szkoda żeby leżał,
to taki jak z linka
http://www.bobomarket.pl/zabawki-gry/edukacyjno-rozwojowe/produkt,tygrys-koszykarz-l8412-fisher-price,27550812,1.html
nie mam piłeczek niestety już, ale każde małe pasują , zabawka w bardzo dobrym stanie niewielkie ślady zużycia,gra i świeci czyściutka i zadbana moze ktoś chętny się znajdzie to mogę na maila wysłać zdjęcia
czekam na propozycje
mam też do wymiany pozytywkę vtech, slicznego misia nowego takze pozytywkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

Jakie zabawki interaktywne warto mieć? (26 odpowiedzi)

Jakie zabawki interaktywne mają Wasze dzieci? Moja póki co nie ma, bo nie kupowałam, inni też...

Jaki prezent na komunię dla dziewczynki? (33 odpowiedzi)

Macie jakieś pomysły? Prezent czy raczej pieniądze? Dodam, że na przyjęciu będzie dość dużo...