Korzystałam z usług fryzjerek, wszystko ok, miło, uprzejmie, włoski dobrze ostrzyżone. Paznokcie- również wszystko w porądku, ale na tym koniec profesjonalizmu kosmetyczki!! Byłam zmuszona z powodu ograniczenia czasem wykonac w tym 'gabinecie' dość prosty zabieg. Zupełna klapa.. bardzo niedokładnie, "po łebkach", miałam wrażenie, ze kosmetyczka bardzo nie lubi robic tego typu zabiegów! Spieszyła się strasznie i wmawiała mi, ze to, ze nie robi tego dokładnie- to nie jej wina ylko mojej skóry!! Szczyt wszystkiego! Szczególnie że bardzo często poddaje się temu 'zabiegowi' i wiem co i jak wygląda! W dodatku na koniec zostałam pozostawiona 'sama sobie', tzn. kosmetyczka nie wytarła ze mnie wszystkiego i powiedziała, ze mogę to zrobic sama! Kosmetyki marnej jakości, brak dobrego dostępu do klienta.. W dodatku w trakcie- bez pukania wchodza sobie inne panie (pracownice). Niekomfortowo! Naprawdę, jeżeli nie chcecie same robić poprawek i po 'zabiegu' chcecie dobrze wyglądać i dobrze sie czuć... NIE POLECAM!!