zadbamyogroby.pl

Opieka nad grobami

Gdańsk, Stanisława Lema 17/80

Halina - ocena (1) Bardzo dziękuję za rzetelne i terminowe wykonanie pracy przez firmę Pana... Halina Danuta - opinia (1) O tej firmie można wyrazić się tylko w samych superlatywach: profesjonalizm,... Danuta Iwona - opinia (1) Serdeczne podziękowania dla Pana Wojtka za bardzo szybkie wykonania usługi... Iwona
BeataW - opinia (1) Polecam usługi sprzątania nagrobków zadbamyogroby.pl Mycie grobowca i... BeataW Gabriela - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z solidnej, terminowej i profesjonalnej uslugi. Na... Gabriela Jacek - opinia (1) Wszystkim, którzy z różnych powodów nie mogą podjąć się opieki nad grobami... Jacek Mirosław Jędrzejewski - opinia (1) Usługa została wykonana dokładnie według zlecenia i w określonym terminie.... Mirosław Jędrzejewski Emilia Zusin - opinia (1) Firma rzetelna i profesjonalna, bardzo dobry kontakt z Panem Wojtkiem.... Emilia Zusin Julia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi pana Wojciecha. Profesjonalizm, szybkość... Julia Ela - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wykonanej uslugi.polecam firmę Ela Zosia - opinia (1) Moje zlecenie obejmowało sprzątanie,mycie dwóch grobów.Zostało wykonane... Zosia Elżbieta - opinia (1) Polecam usługi sprzątania nagrobków, zwłaszcza abonamentowe, wykonywane... Elżbieta Agnieszka - opinia (1) Polecam firmę Pana Wojciecha! Prace przy sprzątaniu i polerowaniu nagrobków z... Agnieszka Jan S. - opinia (1) Skorzystałem z usługi Pana Wojciecha przy sprzątaniu kompleksowym 5 grobów na... Jan S. Jolanta - opinia (1) Bardzo polecam usługi p. Wojciecha Zimnego /zadbamyogroby.pl/ Szybko,... Jolanta Ilona z Gdańska - opinia (1) Moje zlecenie obejmowało sprzątanie, mycie i konserwację grobu podwójnego.... Ilona z Gdańska Filip z Gdańsk - opinia (1) Potrzebowałem pomocy przy sprzątaniu grobu dziadków przed Dniem Wszystkich... Filip z Gdańsk Jarek - opinia (1) Bardzo polecam usługi sprzątania grobów oferowane przez Pana Wojciecha z... Jarek Katarzyna K - opinia (1) Zakupiłam usługę poprzez stronę internetową zadbamyogroby.pl. Usługa została... Katarzyna K Paweł Raduński - opinia (1) Zamówiłem wykonanie sprzątania wraz z myciem i konserwacją nagrobka. Nie mam... Paweł Raduński