zadowolony słuchacz

Witam jestem słuchaczem tej szkoły i jestem z niej ba5rdzo zadowolony.
kadra nauczycielska przyjacielska i bardzo kompetentna i bardzo miła i serdeczna i kompetentna pani dyrektor. miałem bardzo fajną grupę jak chodziłem na kierunek technika administracji.i tak mi się spodobała ta szkoła że Niemoge się z nią rozstać więc chodzę teraz na inny kierunek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zadowolony słuchacz

Witam zapomniałem jeszcze dodać że w tej szkole są super panie portierki bardzo pomocne oraz rewelacyjne panie kadrowe oraz bardzo miła pani bibliotekarka.Jedynym mankamentem tej szkoły jest nowa pani sekretarka która jest zatrudniona od kwietna w tej szkole mam wrażenie że nie zna się na swojej pracy, nie ma czasami pojęcia co mówi, o wszystko trzeba się pytać pani dyrektor która i tak jest już zapracowana ale może pomińmy nową panią sekretarkę. Polecam tą szkołę każdemu dorosłemu słuchaczowi.Szkoła bardzo idzie na rękę każdemu słuchaczowi,bardzo kulturalna atmosfera jest w tej szkole i przede wszystkim słuchacze są na poziomie.
i na koniec chciałbym jeszcze dodać że każdy kto się zdecyduje pójść do tej szkoły na pewno się nie zawiedzie i będzie miło ją Wspomiinał.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0