Zadowlolony słuchacz szkoły Policealnej (1) Witam Jestem Słuchaczem szkoły Policealnej w tej szkole i osobiście polecam... Zadowolony przewlekły słuchacz t opinia szkoła (1) Polecam szkole .Bardzo fachowi nauczyciele w szkole dziennej. Polecam... Michał szkola bardzo dobra (3) Jestem w drugiej klasie.Przenioslam Przesnioslam sie z innej szkoly i to byla... Aga
Beznadziejna szkoła (2) Poziom nauczania denny zwłaszcza polski w szkole zaocznej, nauczyciele fajni... pierwsz Opinia (1) Polecam szkole.Kadra dobrze przygotowana.Dyrekcja przemila( zawsze elegancka)... Marek Opinia o szkole (1) A ja jestem zadowolony.hodze do klasy dziennej Nauczyciele... Mateusz zadowolony słuchacz (2) Witam jestem słuchaczem tej szkoły i jestem z niej ba5rdzo zadowolony. kadra... zadowolony słuchacz szkoła dla wszystkich (2) szkoła dla wszystkich mmaja31 SUPER (2) SUPER SZKOŁA, DYREKCJA I NAUCZYCIELE. BARDZO POMOCNE WOŹNE mdtaxi SUPER SZKOŁA (1) Szkoła jest naprawdę przyjazna słuchaczom którzy nie mogli się znaleźć w... mpawel2 Szukam LO dla dorosłych. Kolegium miejskie to dobry wybór? (1) Możecie napisać coś więcej o Kolegium Miejskim? głodny wiedzy rewelacja (1) rewelacja maja szkoła super (1) nauczyciele ok, dyrekcja jeszcze lepsza, czysto jak w domu, polecam !!!!! mat Ogólnie kultura (1) Spoko szkoła dla pełnoletnich...nauczyciele i wygląd - duża kultura Alek km (1) bardzo agresywne sprzataczki :) ja tak sobie... (1) co mam napisać o szkole policealnej w której się uczę i za razem w szkole w... grussod