zamykanie naczynek na twarzy

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Dziewczyny czy możecie polecić specjalistę, który zajmuje się zamykaniem naczynek na twarzy laserem?
Mam trochę popękanych naczynek na nosie i policzkach, jakieś trzy tygodnie temu miałam zabieg elektrokoagulacji, ale nie przyniósł efektów, wrecz przeciwnie mam wrażenie, że pojawiły sie kolejne naczynka. Twarz mam mocno zaróżowioną i ogólnie niefajnie sie prezentuje po tym zabiegu.
Proszę o namiary na jakiegoś dobrego specjalistę, na terenie trójmiasta oczywiście ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zamykanie naczynek na twarzy

Też się przyłączam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zamykanie naczynek na twarzy

Mój syn miał laserowe usuwanie naczynka na policzku. Było dosyć duże,po tygodniu odpadł strupek i po zabiegu nie ma śladu. Było to jakieś cztery lata temu,ale gabinet mogę polecić.

http://www.cosmea.pl/home
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zamykanie naczynek na twarzy

Justa dzięki za informację, może jeszcze któraś z forumek poleci jakiś gabinet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zamykanie naczynek na twarzy

polecam ci zabieg elektrokoagulacji - jest trochę nieprzyjemny , masz strupki i trochę boli ale naczynka znikają. Kilka razy robiłam laser mniej bolesny , droższy ale efekty nie były tak dobre jak przy elektokoagulacji. Polecam udac się do dermatologa lub kosmetologa - koniecznie sprzawdz czy ma dyplom !!! pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zamykanie naczynek na twarzy

przerzutka przecież Karcia2303 wyraźnie napisała,że trzy tygodnie temu miała zabieg elektrokoagulacji i nie przyniósł efektu. Dlatego szuka innego rozwiązania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zamykanie naczynek na twarzy

laser to swiatło a elektrokoagulacja to zamykanie pradem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zamykanie naczynek na twarzy

Ja też zamykałam naczynka u dr Grabiasa (cosmea) to bardzo dobry specjalista, również z polecenia do niego trafiłam. Wcześniej inny dermatolog nie potrafił poradzić sobie z problemem, a tutaj wystarczyły dwie wizyty i śladu nie ma ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukaj na znanylekarz i innych takich stronach. Najlepiej udać się do kosmetologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Borykam się z problemem popekanych naczynek na nogach jak równiez na twarzy od kilkunastu lat. Przetestowałąm już chyba wszystkie dostępne na rynku metody (więcej na ten temat w wątku: "żylaki, pajączki, co z tym"). Stosowalam już "cudowne" kremy, rajstopy, chirurgiczne usuwanie tych "mikrożyłek", elektrokoagulację (igła z prądem), nic nie pomoglo na dłuzej. Zastanawiam się nad laserem. Czy ktos tutaj usuwał naczynka za pomocą lasera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam laser, uważam, że to najlepsza metoda na usuwanie naczynek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie jest tak, że naczynka znikają a pojawiają się w innych miejscach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, ale jeśli ich nie usuwasz to i tak masz ich coraz więcej. Jeśli coś ma Ci wyskoczyć to nie ma znaczenia czy robiaś wcześniej laser w danym miejscu na ich usunięcie czy nie. I tak się pojawią. Ja ostatni raz robilam 4 lata temu i teraz sobie powtorze mam tylko na jednej lydce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie robiłaś i ile Cię to kosztowało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Usuwałam w Clinica Cosmetologica w filii w Gdańsku, ale ile mnie to kosztowało to juz nie pamietam, w koncu to 4 lata tak wiec wiele mogło sie pozmieniac. Na ich stronie powinnaś znaleźć cennik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważam że warto http://nerodigital.pl/zabieg-zamykania-naczynek/ trzeba dbać o swoje zdrowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Depilacja laserowa Kiedy i gdzie (65 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Aktualnie mieszkam w UK, w drugiej połowie sierpnia planuję przyjazd do Polski...

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (130 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...