zapalenie pęcherza?

od paru dni muszę kilkanaście razy w ciągu dnia chodzić do toalety, także w nocy, czy to moz być zapalenie pęcherza? w tym tygodniu do lekarza sięn ie dostanę, można wyleczyć to dziadostwo domowymi sposobami??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mozesz pobrac urosept lub zuravit. Nie zaszkodzi na drogi moczowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

obawiam się, że na tym etapie już nie pomogą. Kup furaginę w aptece i witamine C 200mg, mi pomaga po okolo 2 dniach, ale trzeba brac do końca bo to dziadostwo często wraca. U mnie na przykład pojawia się zapalenie pęcherza po basenie...ledwo posiedze w tej wodzie i juz problem. A profilaktycznie polecam regularne zażywanie witaminy C i żurawinę. Nie dość, że jest smaczna to jeszcze pomaga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo pić i zakwaszać czyli dużo wit c np. Teraz w aptekach jest pełno różnych specyfików, nawet furagina bez recepty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mojego meża dopadło to rok temu, a mnie teraz, chociaż u mnie to efekt cienkich bluzeczek i sweterkow przy ostatnich zimnych dniach, nikomu nie życzę tego, musiałam wziąć wolne w pracy, bo nie robiłam nic innego, jak nieustannie spacerowałam do wc, kilka kropelek a niby bardzo sie chce skorzystac... :( nie pamiętam co dla męża miałam ale ja przez 7 dni brałam urofuraginum max i przeszło spokojnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (33 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ

Wysoki cholesterol (3 odpowiedzi)

Witam, Mam wysoki cholesterol (genetyka). Organizm źle toleruje leki z apteki. Co mogę zażywać z...

Powiększanie penisa (139 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?