zaproszenia ślubne

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Witam wszystkich forumowiczów. Chce się podzielić informacją. Zamówiłłem zaproszenia w firmie Dorado w Gdańsku - Wrzeszczu. Niestety żałuję. Niemiła obsługa - a nawet bardzo. Prawdą jest, że wybór mają duży, ale doradzić coś?? To chyba obce słowo dla nich. Poza tym cena z kosmosu, ale trudno - raz w życiu. Poza tym zaproszenia dostalićmy w siatce. Ciężko to przewieźć bez uszkodzenia kilku.
Reacumując - omijajcie tą firmę. Są inne.
Pozdrawiam
K.B.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

dobrze ze napisaes ominę ta firme;) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

ja też sie zastanawiałam nad Dorato, ale mają strasznie drogie zaproszenia.....
w końcu robię sama wg własnego pomysłu :):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

A ja polecam firmę: zamówiłam koperty do zawiadomień, przyszły bardzo staranne opakowane i b. ładne, na życzenie otrzymałam również fvat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

ja polecam zaproszenia www.zaproszenia-itd.pl szybko ładnie i starannie, cenowo adekwatnie do jakości...
czekam na wiosnę ;o(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

Firmy Dorado, rowniez nie POLECAM!!!! Ja pojechalam tam ze wzgledu na dekoracje sali i kosciola. Pani, ktora tam siedziala, nie potrafila nam pomoc. Podala album ze zdjeciami i to wszystko. Na jakiekolwiek Nasze pytanie nie potrafila odpowiedziec... hmmm mowila tylko "trudno powiedziec"! Jakas niekompetencja!!! Podziekowalismy i pojechalismy dalej szukac ;-(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

Dzięki za ostrzezenie!
My zainteresowaliśmy się zaproszeniami "Pana Dragona". Znana firma, ceny przystepne, obecnie sa na Allegro. Teraz tylko dowiem sie czy maja jakis sklep w Trójmiescie czy tylko przez neta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

pan dragan jest w Empiku ale kosztuje ok 2,8zl. duzo drozej niz na allegro prwie 2 razy!!ale mozesz pojsc obejrzec czy na zywo wygladaj rownie ladnei
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

Renkloda - dziękuję z ainfo. Dopiero teraz zauwazylam, ze napisalas o tym Empiku:-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

zgodze się, też tam byłam z siostra, która bierze ślub w czerwcu, chodziło o dekorację sali...Pani się rozsiadła, położyła album i powiedziała, że to mniej więcej coś takiego, jak zaczęłyśmy pytać ile kosztuje jakaś girlanda z balonów to pani podała jakąś tam cenę, już nie pamiętam jaką, ja się pytam skąd ta pewność co do ceny???to pani mówi, że takie są po prostu ...więc ja mówię, że jeszcze nie sprecyzowałam o jaką mi chodzi może będzie metrowa a może 10 metrowa! i oczekujemy jakiejś porady...Pani stwierdziła, że nie ma pojęcia!więc zapytałyśmy czy mogłaby pojechać na tą salę i coś zaproponować oczywiście za opłatą, a Pani na to, że to jej się nie opłaca, bo za benzynę, czas i jej pomysły nie wie ile musiałaby dostać!!żałosne to było, zrezygnowałyśmy w ogóle...porażka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

ja tez bardzo polecam www.zaproszenia-itd.pl!!! przysla darmowe probki, a potem bardzo pomagaja przy redagowaniu i ukladzie. a tempo tez maja imponujace - zamowienie w srode - zaproszenia byly umnie juz w piatek i sa cudne:)

pozdrawiam
kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

Rina ja zamawiałam tam zaproszenia. Jestem bardzo zadowolona. I zaoszczędziłam około 2 zł na zaproszeniu z nadrukiem w porownaniu np do Dorado. I wszystkim sie podobają. Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

Polecam Decoratif Studio ze względu na cierpliwość do klienta :), szybkość drukowania i elastyczność w działaniu. Mają zaproszenia Cartalii czyli duży wybór i kompleksową ofertę np. karteczki z podziękowaniami są dopasowane do zaproszeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

tak ,ale tam to trzeba sie ubrac jak na Sybir.......bylo tak okrutnie zimno ze myslalam , ze zwariuje.........no i swiatlo...jak dla mnie za slabe do wyboru zaproszen........

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

image
Mam pytanie, czy wasze zaproszenia sa jednakowe dla wszystkich, taki sam wzóra , np. kupujecie 50 zaproszeń takich samych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

Tak! Kupujemy takie same dla wszytskich, no chyba, że zabraknie to wezmiemy jakies inne.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

image
Dziękuje, juz powoli tez mysle nad zaproszeniami, ale chce kupic, i poszukac jakis ciekawych i ladnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

Sa piekne zaproszenia, ale ceny tez sa....nieziemskie!!! Takie, ktore mi sie podobaly kosztowaly ponad 5 zl za sztuke, ale niestety-nie dam tyle kasy za zaproszenia, ktore predzej czy pozniej znajda sie w koszu na smieci :((( Tez wiec jestem na etapie poszukiwan i zycze powodzenia :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

Witam,

Ja również byłam w tej firmie i chciałam zamówić zaproszenia jednakże nie skorzystałam z ich oferty. Obsługa - kiepska - pani jakaś mało kreatywna. Chciałam zamówić inne koperty o innym rozmarze - odpowiedź pani - nie ma takiej możliwości. Reasumując: nie idą za klientem i jego potrzebami. Bardzo mi sie to nie podobało....

Zaproszenia robiliśmy z narzeczonym sami. Efekt końcowy - REWELACYJNY!!

Goście - zachwyceni zaproszeniami, które ocenili jako bardzo orginalne.

Zachęcam więc do realizacji zaproszeń według własnego uznania i pomysłu. Zobaczycie jak będziecie zadowoleni ze swojego "dzieła". :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

Witam.....
Trafilam na wątek odnośnie firmy Dorato i musze przyznać,że również nie jestem zadowolona z tej firmy.Ja wprawdzie nie kupiłam tam zaproszeń lecz balony.Ale jak sie potem okazało balony były stare i przeleżałe.Po nadmuchaniu pękały same i rozsypywały sie w drobny mak.Więc w trakcie śluby miałam niezłego stresa abys pękające balony nie wpdałay gościom do talerzy.Na szczęscie obyło sie bez takich niemiłych przygód.
Odradzam tą firmę !!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

Witam wszystkich !!!
Szanowni Państwo,
Firma nasza świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie, dlatego też nie mogę pozostać obojętny na zarzuty i oszczerstwa, które na tym forum się pojawiły z ust konkurencji, która najwyraźniej nie radzi sobie zbyt dobrze na rynku, skoro chwyta się takich metod.
Mamy zasadę, że nie zabieramy głosu na forum weselnika i nie prowadzimy ukrytej reklamy bądź antyreklamy, jesteśmy jedynie bacznymi obserwatorami.
Każdy klient jest traktowany z należytym szacunkiem, a usługi i produkty dopasowujemy do potrzeb i możliwości finansowych klienta, tak to robimy już od 8 lat.

Pozdrawiamy konkurencję z Gdyni i liczymy, że nabiorą własnej wartości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

No i dobrze... A ja dzisiaj sama sprawdze, bo sie tam wybieram... A do Gdyni mam daleko:) Zdam relacje.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

ja nie jestem z żadnej konkurencji!jestem zwykłą dziewczyną, która miała okazję poznać tą taką lekko puszystą Panią, która naprawdę z ręką na sercu z profesjonalizmem nie miała nic wspólnego!!!!a teraz najlepiej powiedzieć, że to konkurencja Państwa oczernia, bo coś trzeba zrobić żeby dziewczynom na forum się usprawiedliwić...jakoś pozytywnych opinii o Państwu też nigdzie nie można znaleźć, po 8 latach bycia na rynku....hmmmm dziwne!!!!!!!!może tak zmienić podejście do klienta i nie trzeba będzie się tak tłumaczyć!:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

O braku profesjonalizmu świadczy już takie ostarżenie.

Pewnie! jak się nie może spełnić oczekiwać klienta to lepiej go oczerwnić i nazwać konkurencją.. wstyd...

bo ze mnie żadna konkurencja i żadnych oszczerstw tu nie wypisuje. Jestem klientką tej firmy i wypowiadam swoje zdanie na temat mojej wizyty.

Polecam zastanowić się chwilkę następnym razem i przemyśleć to co ma się do powiedzenia na forum.


dordo napisał(a):

> Witam wszystkich !!!
> Szanowni Państwo,
> Firma nasza świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie, dlatego
> też nie mogę pozostać obojętny na zarzuty i oszczerstwa, które
> na tym forum się pojawiły z ust konkurencji, która najwyraźniej
> nie radzi sobie zbyt dobrze na rynku, skoro chwyta się takich
> metod.
> Mamy zasadę, że nie zabieramy głosu na forum weselnika i nie
> prowadzimy ukrytej reklamy bądź antyreklamy, jesteśmy jedynie
> bacznymi obserwatorami.
> Każdy klient jest traktowany z należytym szacunkiem, a usługi i
> produkty dopasowujemy do potrzeb i możliwości finansowych
> klienta, tak to robimy już od 8 lat.
>
> Pozdrawiamy konkurencję z Gdyni i liczymy, że nabiorą własnej
> wartości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

ja też byłam w Dorato na Jaśkowej dolinie i też niestety mam niemiłe doswiadczenia, chociaż właściwie nie wiem czy mogę tak powiedzieć , bo właściwie nie rozmawiałam z nikim z Dorato, a to dlatego ,że .....

ale od początku

wybrałam się tam w środku dnia (więc na pewno w godzinach pracy) , drzwi były zamknięte , żadnej wywieszki - kartki na drzwiach.... jakaś Pani z sąsiedniego biura powiedziała mi, że ta pani wyszła na sekundkę to toalety i grzecznie powiedziała, żebym chwilkę poczekała.... no dobrze.... czekam czekam czekam... i nic .. Pani nie przychodzi.... ja rozumiem , że czasami można posiedzieć troszkę w toalecie, ale nie prawie pół godziny....
(pół godziny i wierzcie mi nie przesadzam)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

hmm, no wlasnie tam bylam i nie wiem dziewczyny, ale nie mam w zasadzie nc do zarzucenia, poza tym, ze malo miejsca, a duzo ludzi:)
Pokazano mi katalogi, wszystkie kroje pisma, rodzaje nadrukow, zaproszen mnostwo... Pani doradzila w kwestii kolorow czcionek, byla otwarta na zmiany jakies w albumie dla rodzicow... doradzila w kwestii tekstu.

Nie wiem skad sie wziely te negatywne opinie. Zamowilam wlasnie tam zaproszenia:)
uff, jedno z glowy:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

Ja tez zamowilam zaproszenia w Dorado i jest wszytsko ok, nie moge zle nic powiedziec o nich. Talko moze to ze faktycznie jest roche malo miejsca na wiele osob......... i brakuje solidnego wieszaka na okrycie wierzchnie.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

bo byłaś już po "aferze" weselnikowej:))))))))) i wzięli się w garść....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

http://www.zaproszenia-slubne.com./

ja chyba zamówie w tej firmie, takie własnie:

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

podbijam dla Hani


poczytaj dobie o Dorado

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

Jeśli ktoś chce kupić tanie zaproszenia niech jedzie do carrefoura lub auchan - tam są po 1,5 .Fakt że beznadziejne ale to moje zdanie.
Muszę tutaj obronić firmę Dorado - bo wydaje mi się ,ze lekko przesadzacie. Skoro macie do wyboru 900 wzorów to nikt wam nie wskaże które macie wziąć- po to są katalogi żebyście zapoznali sięz ofertą. Poza tym nie pani "lekko puszysta" powinna być kreatywna tylko wy( wybór zaproszeń to rzecz gustu) . Jęsli nie macie pomysłu od czego zacząć zobaczcie wątek Dori (motyw przewodni slubu i wesela)- np. jesli balony, zawieszki,kwiaty beda rózowe to poszukajcie zaproszeń albo całych rożowych albo wypisanych na różowo. Ja odebrałam swoje zaproszenia i jestem Bardzo zadowolona. Wybrałam w rozsądnej cenie (3,50 juz z drukiem 55szt. 0 i dostałam w PUDELKU. Mam nadzieje ,ze mnie nie zjecie.Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia ślubne

Polecam gielde kwiatowa. My dalismy 80 groszy za sztuke-pakowane po 10 sztuk. Wybor ogromny i naprawde ladne!!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...