zaproszenia

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Poszukuję wątku z namiarami na sklepy z papierami do zproszeń, wiem że dzieś taki był ale sobie o nie zapisałam...czy ktoś z Was może pamięta:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia

hej, my zamawialismy zaproszenia we wrzeszczu, DORADO, kolo manhatanu, moze papier tez tam sprzedaja nr 058 341- 71- 39, http://www.studiodorado.pl/,sprobuj,pozdrowinka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia

Papier do zrobienia zaproszen stosunkowo tanio i duzy wybor mozna kupic w fimie Cezex we Wrzeszczu kolo Kina Żak.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia

sklep STORM na Piwnej w Gdańsku i we Wrzeszczu ale nie pamiętam ulicy

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia

ja kupilam na allegro wrzuc haslo "papier zcerpany" jest piekny i tanszy 2 krotnie niz w sklepach dla plastykow bo kupujesz z czerpalni papieru :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia

allegro
jesli masz dizłalność to tez poszukaj w hurtownaich papierniczych - bedzie dużo taniej

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia

Ja kupowałam ostatnio z allegro, bardzo ładna faktura, 9 zł za 20 kartek formatu A4 czyli wyjdzie z tego 40 zaproszeń, ale wiem, że papier ostatnio podrożał.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaproszenia

dzięki za podpowiedzi:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...