zatrzymany ginekolog

Dziewczyny,
Od wczoraj trąbią o zatrzymaniu trójmiejskiego ginekologa ze szpitala na Zaspie...Piotr B.

Znacie tamtjeszych ginekologów?

Mój to Piotr B.....ale mam nadzieję, że to nie o niego chodzi....

Moze tych Piotrów B jest więcej na Zaspie....

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zatrzymany ginekolog

ponury to jest już nudne po co ten wątek podbijasz?
nudzi ci się? jak tak bardzo cię interesuje to dowiaduj się o tej sprawie w innych odpowiednich organach albo zadzwoń do samego podejrzanego:) a nie zaśmiecaj forum!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zatrzymany ginekolog

Dla przypomnienia wiadomość:

http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,4542110.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zatrzymany ginekolog

Ponieważ mi także nie przysługuje żadna informacja w tej sprawie urzędowo. Nie jestem stroną.

Co za głupie pytanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zatrzymany ginekolog

Ponury skoro zawodowo zajmujesz się ściganiem przestępców czemu informacji dotyczących przebiegu procesu karnego zasięgasz na forum???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zatrzymany ginekolog

ona gda chyba krótko do niego chodzisz, bo kiedyś nie był jeszcze siwy i nosił zarost. Tak, ludzie się starzeją.
Skoro do niego chodzisz i jesteś zadowolona to tylko pogratulować szczęścia. Nie musisz jednak obrażać tych, którzy tyle szczęścia nie mieli.

Ponury ma rację i nie widzę powodu żeby go uciszać. Ma prawo wiedzieć czy oskarżony został ukarany. W końcu to nie było przejście na czerwonym świetle albo palenie w miejscu publicznym, tylko poważny zarzut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zatrzymany ginekolog

Nie, nie mam innych problemów. Interesuje mnie, jak zakończyła się sprawa lekarza podejrzewanego o pedofilię ?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zatrzymany ginekolog

Ponury za 8 dni zostaniesz "ojcem" nie masz innych problemów tylko podnosisz temperaturę na forum...!!! Bardzo ci się dziwię (piszę z małej litery bo nie mam dla ciebie...szacunku).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zatrzymany ginekolog

Właśnie o to chodzi. Sprawa powinna się już zakończyć. Dlatego pytam o wyrok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zatrzymany ginekolog

przestańcie się gorączkować.
ten post jest z 2007 roku!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zatrzymany ginekolog

ogarnij się kobieto!!! od kiedy ww. lekarz ma czarne włosy i czarny zarost???? a może tak jest szpakowaty i przeważnie ogolony. Dla mnie jest super ginekologiem, prowadzi moją ciąże i chodzę do niego z prawdziwą przyjemnością. Jest fachowy i kompetentny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zatrzymany ginekolog

Wybaczcie mi, ale nie mogę czytać tego piania, ochów i achów nad panem Piotrem B. Żeby poznać człowieka trzeba zjeść z nim beczkę soli. Nie chce mi się drugi raz tego pisać, więc skopiuję moją wypowiedź z innego wątku. Może otworzą się Wam oczy.

"Z lekarzami niestety bywa różnie i niestety każdy ma swoje na sumieniu. A szczególnie szydło z worka wychodzi na nocnych dyżurach.
Ja byłam na takim dyżurze w szpitalu na Zaspie u dr Bereśniewicza. Na początku się ucieszyłam, bo prowadził ciążę mojej siostry i mówiła, że jest miły i dokładny. Miałam 14 dni krwawienia z podejrzeniem ciąży ektopowej. Niestety tę noc zapamiętałam na całe życie i teraz sama myśl o tym szpitalu napawa mnie wstrętem. Wyobraźcie sobie, że zamiast dr Bereśniewicza (wtedy o tym nie wiedziałam) przyszedł jakiś młody blondyn w jego fartuchu i przedstawił się jako on. Siostra ze mną była, ale zdąrzyła tylko szepnąć mi do ucha, że ona go zapamiętała inaczej. Sama była w szoku i nie wiedziała już czy ma rację. Dla niewtajemniczonych powiem, że Bereśniewicz ma czarne włosy i czarny zarost i nie jest już taki młody. Do dziś nie wiem kim był ten blondyn. Na powitanie wyśmiał mnie mówiąc "nie miała pani nigdy okresu?", następnie zajrzał w sposób bardzo nieporadny i powiedział "O! Normalnie guz mózgu!". Wiem, że powinnam była od razu stamtąd zwiać, ale jaksłyszy się coś takiego, to człowiek myśli, że ma omamy. Byłam w ciężkim szoku. Nic do mnie nie docierało, a cham dla potwierdzenia swojej diagnozy, że nic mi nie jest kazał mi się położyć do USG. Jeździł mi po brzuchu (bez żelu i w złym miejscu) mówiąc, że wszystko jest w porządku, a ja patrzyłam na wyłączoną wtyczkę i dziękowałam Bogu, że to nie USG dopochwowe. Tę noc przeżyłam strasznie. Do dziś czuję się jak zgwałcona i mdli mnie na wspomnienie tego. Palant chciał mi na koniec zrobićjakiś zastrzyk, ale odmówiłam i wybiegłam jak najdalej stamtąd.
Później dowiedziałam się, że ten lekarz często na dyżurach jest pijany i dlatego wysłał "zastępstwo". Oczywiście chciałam tę sprawę nagłośnić. Napisałam do telewizji, ale stwierdzili, że nie mają jak go złapać na gorącym uczynku. Pisałam na forach, czarnych listach - ale moje posty były kasowane. Może tutaj w końcu pozostanie ślad jako ostrzeżenie dla innych kobiet. "

Jak dla mnie, nie ważne za co, byle został wreszcie ukarany. Nic nie wymarze tych złych wspomnień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zatrzymany ginekolog

ponury widzę że bardzo interesuje cię ta sprawa, może sam udaj sie do prokuratury i się ich zapytaj!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zatrzymany ginekolog

Czy jest coś nowego w sprawie? Czy lekarz położnik podejrzany o pedofilię stanął przed sądem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zatrzymany ginekolog

Powiem tak do (pacjentki Piotra B.) dziwna jesteś dbasz o swoje dziecko to pozytyw, ale postaw się w sytuacji w której to ten sam pan doktor wykorzystałby twoje dziecko. Strasznie Ciebie nie rozumiem, w trójmieście jest strasznie dużo dobrych lekarzy i o swoje dziecko można dbać, a nie umywać ręcę iż nic Cię to nie obchodzi straszna znieczulica
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zatrzymany ginekolog

Ciekawe kiedy akt oskarżenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zatrzymany ginekolog

w górę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zatrzymany ginekolog

w górę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zatrzymany ginekolog

aluśka napisał(a):

> Czy już coś wyjaśniło sie w sprawie dr Piotra B.???
> Wrócił do pracy czy może został zatrzymany?

Boże, pomyśl kobieto. Jak mógł zostać drugi raz zatrzymany do tej samej sprawy? Nie ma takiej możliwości. Mógłby jedynie zostać aresztowany tymczasowo przez sąd np. jakby mataczył czy też podobne. Warto zapoznać się z kodeksem postępowania karnego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zatrzymany ginekolog

mam znajomą w tym szpitalu, podpytam ją czy coś wie..
Ale nie wiem kiedy się z nią spotkam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zatrzymany ginekolog

nadal prowadzi gabinet w Lotni na Zaspie
do szpitala na Zaspę nie wrócił ale mam wrażenie, że w innym teraz pracuje - wkońcu lekarzy jak na lekarstwo więc nikt mu nie odmówi...
ktoś może wie w którym szpitalu pracuje??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary? (8 odpowiedzi)

Wiem, ze było już trochę wątków na tt., ale za wiele nie wyczytałam...Muszę zrobić okulary dla...