zdałam ale mam stracha

zdałam miesiąc temu.staram sie jeżdzic jak najwięcej.mimo wszystko mam okropnego cykora jak wsiadam do samochodu.staram sie jeżdzic sama,bo na męża nie mam co liczyc :) . zamiast mnie wspierac ,to cała droge strofuje( wg niego to dobre rady doświadczonego kierowcy :) )...ale wkurzające...odbiera mi całą przyjemnośc z jeżdzenia i oczywiście pewnośc siebie.czasami mam wrażenie ,że czeka tylko na mój błąd...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zdałam ale mam stracha

Mika! Też na początku tak miałam, ale po kilku miesiącach nabrałam pewności siebie. Będzie dobrze, zobaczysz. To przecież maszyna tylko, tak jak pralka czy zmywarka. A co do męża, to do tej pory nie lubię ze swoim jeździć, mimo że prowadzę samochód już ponad 10 lat. Facetom wydaje się,że są lepszymi kierowcami, tylko z racji tego, że są facetami. Głowa do góry i powodzenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zdałam ale mam stracha

ja takiego pietra mam ze nie dam rady jezdzić, boje się, wiec narazie nie zdaje;( pozniej pewnie będe zalowała ze wczesniej nie zrobiłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zdałam ale mam stracha

dzięki za słowa otuchy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zdałam ale mam stracha

Miałaś rację :) Jest ok :) teraz to juz śmigam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zdałam ale mam stracha

jezdzij, jezdzij i jeszcze raz jezdzij...
Mazowi jak kazdemu kierowcy trudno usiedziec na miajscu dla pasazera.
Za zadna cene nie daj sie zniechecic.
Twoja ostroznosc dobrze wrozy na przyszlosc a cwiczenie czyni mistrza.
Z samochodem tez trzeba sie zapoznac przy kazdej jego zmianie... zgrac sie jak lyse konie i poznac swoje mozliwosci.
Szerokosci i wytrwaj!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zdałam ale mam stracha

dzieki za odpowidż :) . męzowi łatwo mówić,bo samochód którym jeżdżę,to praktycznie złom w porównaniu z tym czym jeżdzi on.mój nie ma abs,czujników cofania,wspomagania i wiele innych...w dodatku stcyjka sie zacina jest tak wyrobiona a i tak sobie radzę :) . mimo wszystko jestem z siebie dumna i z mojego 18 letniego ax :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0