najgorszy pord w Polsce - ocena (1) najgorszy pord w Polsce najgorszy pord w Polsce Victoria - ocena (1) Egzaminator Piotr Terlikowski To najgorszy możliwy egzaminator w PORD... Victoria DANKA - ocena (1) Dziękuję Pani Alicji M. Za bardzo miła atmosferę podczas egzaminu początkowy... DANKA
Dawid - opinia (1) Dziękuję Panu Janowi Halmann za wspaniałą odstresowującą atmosferę podczas... Dawid Jacek W - opinia (1) Bardzo dziękuję p.Leszkowi Jóźwiakowi, dzięki któremu egzamin na kat.A odbył... Jacek W M. - opinia (1) Jeśli chodzi o obsługę w zakresie egzaminów- zawsze wszystko sprawnie :)... M. Klaudia - opinia (1) Polecam z całego serca trafić na Pana J.Hallmanna. Bardzo stresowałam się... Klaudia Beata - opinia (1) Pań Roman S konkretny egzaminator zdane za 1 razem stres był ale minął wydaje... Beata Wiola - opinia (1) Egzaminy przeprowadzone bardzo profesjonalnie egzaminatorzy bardzo... Wiola Zadowolona - opinia (1) Wszystko na plus, egzamin zdany za pierwszym podejściem. Duże ukłony dla... Zadowolona Kasia - opinia (1) Pomimo ogromnego stresu udało się zdać egzamin. Wszystko dzięki podejściu... Kasia marcin - opinia (1) Zdałem właśnie b+e bardzo pozytywnie egzaminator super godzina 20 to późno... marcin ali - opinia (1) Moi Drodzy, egzamin teoretyczny w PORD to po prostu koszmar, nie oszukujmy... ali Bustanut - opinia (1) Atmosfera luźna egzaminatorzy jak najbardziej przyjaźni .Egzamin zdany za... Bustanut Julia - opinia (1) W tym pordzie miałam 5 egzaminów negatywnych bardzo często trafiałam na... Julia egzaminowany - opinia (1) Cztery kategorie zdane na przestrzeni lat 2001-2020, wszystkie za pierwszym... egzaminowany Monika - opinia (1) Podziękowania dla Pana Dariusza. Usmiechniety, miły od początku dobre... Monika Krystian - opinia (1) Znakomita p. Magda Zamorska. Precyzja. Obiektywność. Profesjonalizm. Brakuje... Krystian Monika - opinia (1) Dziękuję bardzo Pani Alicji za dzisiejszą jazdę z nią:-) to był pierwszy... Monika Jarek Zaspa - opinia (1) Nie jest tak źle, jak kiedyś było, oceniam bardzo pozytywnie. Oczywiście... Jarek Zaspa