Egzaminator-Pan Sebastian Garstka. (2) Pomimo że egzamin oblałem,to chcę powiedzieć że Pan Sebastian Garstka jest... helikopter233 Zdany egzamin starszej pani (1) Hurra zdałam.Dziękuję panu Marcinowi K. za rozładowanie stresu i miłą... pigula85 ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM !!! (1) Miałam zaszczyt zdawać u Pana Sławka D. W trakcie pierwszych pytań o płyny i... Halina
Zdane w koncu (1) Pan M.Kalinowski bardzo sympatyczny egzaminator,dzięki Pani Kasia pord Gdansk (2) walcze z prawkiem bardzo długo - fajnie by było zdac, dzis jestem po 8... Sajko Egzamin zdany za 6 podejściem (4) Pierwszy egzamin: Lech S. - straszny gbur. Drugi egzamin: Andrzej D. - bardzo... Marta BMWe60 (1) Drogi PORD-zie jak dla mnie to wy nie macie żadnych wymagań tylko ludzi... Kierowca bmw Zdane za 3 podejściem (3) Dzisiaj zdałam za 3 podejściem: - 1 raz egzaminator p. Paweł Kukla - straszny... Karolina Pan egzaminator (6) Krótko i na temat. Egzamin praktyczny kat.B , egzaminator Paweł Kukla. Bardzo... Ania Xyz (1) Pan na prawdę uczciwy bardzo profesjonalnie zajmuje się swoją pracą ! Zdałam Natala kat A (1) Zdana za 1 razem. Pozytywne podejscie egzaminatora dużo pomogło. G.L. Pierwszy egzamin (1) Mimo że nie zdałam i się wystraszyłam egzaminatora to się okazało po 2 min że... Kursantka Egzaminy (1) Arkadiusz Buja potrafi rozładować stres nie zdałam ale mega przyjemny bardzo... Aga egzaminator Tomasz Trzebiatowski (1) Perfekcyjny egzaminator! Świetne podejście - wyrozumiały i uczciwy. Egzamin... Egzaminator Łukasz Wyrobek (1) Bardzo miły, uczciwy egzaminator, spokojne i ludzkie podejście : ) zdałam dziekuje (1) dzis bylem na egzaminie teoria i praktyka wszystko super pan leszek normalny... Zdałam!!! (1) Egzamin zdałam za 3 podejściem.Wszyscy trzej egzaminatorzy na 6:-)Wielkie... Żaneta Ceny z kosmosu. Nie polecam. (1) Nigdy więcej. Ewa Zdane za 4 razem (1) Stres straszny , ale p.Krzysztof N.bardzo pozytywny egzaminator.Zreszta... Ania Profesjonalne podejście (1) Chciałbym podziękować panu egzaminatorowi Tomaszowi S. Świetny człowiek... Stanisław