zdałam!! (1) Zdałam z za 6 razem z Pane Leszkiem J. Przesympatyczny egzaminator - już od... Anonim Nie taki egzamin straszny, jak go malują :D (1) Panie w biurze egzaminów w PORDzie są miłe i cierpliwie odpowiadają na... MIMI Egzamin (1) Zdałam wczoraj za 2gim raZem.Z całego serca polecam egzaminatorke Panią... Aga
Czas oczekiwania (1) Przecież czekanie 3 tygodni na egzamin to komedia. Ktoś kto popełni błąd na... Komediant POZYTYWNY EGZAMINATOR JACEK NAPIÓRKOWSKI (1) Witam bardzo serdecznie , dzisiaj za drugim podejściem udało mi się zdać... Ariel Egzamin praktyczny (1) Za pierwszym razem trafiłem na takiego buca, ze to szkodaa gadać, ale... Jerry EGZAMIN C i Natepnie C+E (1) we wtorek9 maja o godzinie 19 mialem egzamin na kat.C+E(zacząlem o 20 z... MARIUSZ Poskrop Wdzięczna Chojniczanka (1) Dzisiaj zdałam egzamin pod okiem Pana Tomka Trzebiatowskiego i jestem pod... Zadowolona (1) Dziś zdawalam egzamin kategorii B,mimo ogromnego stresu zdałam za pierwszym... iwona Ocena raczej dla egzaminatora, nie PORDu. (1) Miałem okazję jeździć z kilkoma egzaminatorami, byli bardzo różni. Większość... georgie the spider zadowolona (1) zdawałam egzamin kategorii B dziś, tj 28.03.2017. Pierwsze podejście stres i... kierowca Egzamin kat CE (1) Dziś 22.03 godz 7:00 egzamin praktyczny CE. Podobnie jak zdając do kat.C... Robert Obsługa (1) Obsługa Pani z zapisów jest na poziomie -10 . Reszta w porządku. Tytus Egzaminator Okuniewski CE (2) Niestety, mam nadzieje, ze juz nigdy nie trafie na tego gbura, który wyglada... Zniesmaczony Krzysztof N. (2) Uważajcie przed nim miałam z nim dwa egzaminu i robi wszystko by oblać..... Wkurzona Ja Skąd tyle pozytywnych ocen? (3) Jestem świeżo po zdaniu egzaminu (czwarte podejściem). Mimo tego, postaram... Marcin Zdałam za pierwszym razem:) (1) Wczoraj był jeden z najważniejszych egzaminów w moim życiu. Mój egzaminator... Iza egzaminator (2) witam zdawalam egzamin praktyczny na prawo jazdy mialam nieszczescie trafic... xxxxxxx Egzaminator Andrzej Gryczka (1) Przyjemny pan. Spokojny, opanowany. Podeszlam do egzaminu bezstresowo kiedy... aanielskaa dziękuję Panu W.Kojtek (3) Ciesze się ogromnie. W dniu dzisiejszym wynik pozytywny. Trafiłam po raz... ola