Egzamin praktyczny (1) Przed egzaminem poczytałam trochę opinii na temat PORD-u w Gdańsku i muszę... Bożena Pan Trzebiatowski (1) Mimo ze nie zdałam dzisiaj,oczywiście z własnej głupoty szczerze polecam Pana... kasia same kobiety na tym forum (1) i chyba żadnej która zdała za pierwszym razem - przypadek? na litość boską... życzliwy
Pord egzaminatorzy (3) Pord obsługa generalnie ocena dobra. Minus za zbyt długi czas oczekiwania na... Anna Aleksndra - opinia (2) Witam zdawalam dzis o17.30 auto nr 10 oblany z mojej winy :( ale egzaminator... Aleksndra Egzaminator R Sternicki (1) Pord mam za sobą za 6 tym razem zdane u pana Romana ogólnie wszyscy... Sylwia Plac Wałowy (2) Czy jest ktos mi w stanie powiedzieć jak sie jeździ po placu walowym ?... Zestresowana zadowolona (1) Miałam dzisiaj egzamin. Egzaminator był uprzejmy, starał sie mnie nie... Kamila egzaminy w pord gdańsk (22) Masakra. Sami egzaminatorzy robią taką atmosferę, ze idzie się ja na ścięcie.... kursant Zadowolona (1) Przed egzaminami poczytałam trochę opinii na temat PORD-u w Gdańsku. Przyznam... Asia Egzaminy (2) Za mną trzy oblane egzaminy w Gdyni. Wspomnienia z nich dobre. Najpierw z... Smile Egzamin pan S.G (1) Moim zdaniem pan Sebastian byl bardzo mily. Moze duzo czasu z nim nie... Paula najgorsze egzaminy (1) miałam juz kilka egzaminów, niestety nadal jestem bez prawka, po przeczytaniu... lena Probuje dalej (1) To byl moj trzeci egzamin.. Ale pierwszy raz nie czulam stresu dzieki... Patka PORD - egzaminy (1) Wcale nie było tak źle. Czas oczekiwania nie był zbyt długi, biorąc teorię... Ania PORD (1) Polecam egzamintatoa Romana S. BARDZO cierpliwy i wyrozumiały Widział ze się... Karolina Spokojnie... (1) Nie taki PORD straszny jak go malują :) Ja zdałam za 3 razem. Pierwszy nie... Iwa kamila (1) kochanie dziś zdawlam prawo jazdy w pord gdansk Pana L. Kaszubowski wspaniały... kamila Egzamin (14) Pozdrawiam P. Sebastiana Garstkę EGZAMINATOR surowy ale uczciwy ale większość... ~. Egzaminatorzy (1) Wczoraj udało mi się zdać teorię i praktykę za pierwszym razem. Pan Jacek... Alicja