POLECAM PORD (1) Teorie zdawalem3 razy i czekalem raz poltora tygodnia a 2 razy tydzien.... Achim Egzaminatorzy PORD (2) C i CE. C zdane za pierwszym razem, CE za drugim. Mile zaskoczona jestem... Ola egzamin (2) Pozdrawiam Pana ANDRZEJA DZIONK. Bardzo miły, kulturalny i opanowany... Kasia
Pozytywne odczucia (2) Zapisałam się pierwszy raz (teoria razem z praktyką) i czas oczekiwania... Zdająca Miłe zaskoczenie :) (1) Ileż to się nasłuchałam o atmosferze w PORD, o samych egzaminatorach... Aż... Monika Lewandowska-Skrzek Pozytywnie zakoczona! (1) Witam. Chciałabym pochwalić i podziękować wszystkim pracownikom biurowym... Malgorzata Anna egzamin praktyCzny (4) Część teoretyczna zdana za drugim razem, kwestia dziś już wiem stresu.... Agnieszka może bym sprubował zdać (4) od 2008 roku ubiegam się o ten dokument bezskutecznie chcieli łapówki inaczej... POLAK gbur i prostak (1) Dziś był mój pierwszy egzamin. Oblałam, ale byłam na to przygotowana bo... !! Opinia jak narazie negatywna ............ (2) Witam. Chciałbym wypowiedzieć się na temat PORD-u w Gdańsku. Miałem egzaminy... xxxx906_autor porażka (2) Mój pierwszy egzamin był okropny, Nie polecam P. Michała Figla, gburowaty, po... Jaa Powiem prosto. (2) Miałem trzy egzaminy. Pierwszy: Oblałem na mieście przez zbyt małą odległość... Piotr podziękowanie (2) Serdeczne dziękuję Panu Romanowi Nowakowi u którego zdawałem... Krzysztof Zadowolona (1) Zdałam dzisiaj za drugim podejściem . Pierwszy egzamin u pana Garstki mimo że... Ewelina Czas oczekiwania (1) Witam. Kilka tygodni temu udało mi zdać za pierwszym razem teorie. Byłam w... xxx zdany (1) Powiem tak, jak na urząd w Polsce to działa bardzo sprawnie :), obsługa w... Kamil dziś oblałam.. (5) Byłam egzaminowania u pana Sebastiana G , nie zdałam z własnej winy bo... Niunia Polecam (1) Serdecznie polecam Panią egzaminatorkę Katarzynę Lemke. Egzamin z tą Panią to... AMX zdałam ale mam stracha (7) zdałam miesiąc temu.staram sie jeżdzic jak najwięcej.mimo wszystko mam... mika Egzaminatorzy (2) Wczoraj miałam egzamin tj.(24.06) trafiłam na super egzaminatora p. Romana... Nika...