egzamin pord (3) juz 4 razy podchodzilam do egzaminu w pord i znowu nie zdalam . na pierwszych... patrylaa Gdański PORD - porażka :( !!! (1) Egzaminatorzy z gdańskiego PORD-u to wredni i złośliwi, często też zadufani w... Andrzej Różnie (1) Zdałam za 4razem ale powiem ze dużo zależy jednak od egzaminatora i jego... Gosia T
Zdałam! (1) Zdałam za 3 razem, Pan Krzysztof Dżus w pełni sprawdza się jako egzaminator.... Asia Zdałam i Ja :) (3) PORD to miejsce do którego trafi każdy z Trójmiasta kto chce mieć prawo... Magda H Szkoda gadać ... (3) Jak można dobrze napisać o Pordzie ? No nie można ! Egzaminatorzy są panami... Jarosław S Super egzmiantor (1) Serdecznie pozdrawiam Pana Andrzeja Gryczkę, wspaniały egzaminator, wita... Kursantka :) Zdałam! (1) To było moje 3 podejście.Pan Krzysztof Dżus okazał się super... E.B ZDANY EGZAMIN!!! (1) EGZAMIN ZDANY 11MARCA2013r. BARDZO KULTURALNY EGZAMINATORPAN . ŁUKASZ... EDI PORD Gdańsk (1) Zdawałem egzamin praktyczny C E w czwartek 21.02.2013 o godzinie 6.05,zdałem... Peerek Kat. CE (1) Jak dla mnie to wszystko było ok. Egzamin miałem wcześnie rano, bo około... Łukasz Zdane za trzecim razem (1) Pierwszy egzamin oblałam z placu bo byłam tak zestresowana, ze miałam problem... m Po trzecim egzaminie (2) Czy to prawda, że nie ma obowiązku wykupywać 5 dodatkowych godzin po 3 nie... kzm Nowe terminy PORD (1) Witam, PORD Gdynia i Gdańsk ,mają od dziś nowe szybsze terminy egzaminów. Są... drajwer Żenujący brak kultury osobistej (11) Drodzy Państwo, to, czy egzaminator oblewa czy nie, to kwestia, która należy... Kursantka jan. - opinia (5) Pierwszy egzamin oblałem ze swojej winy błędem na rękawie , egzaminator... jan. Egzamin kat. B (7) W gdańskim PORD-zie podchodziłam do egzaminu praktycznego 5 razy. Tylko za... Ola Super.! (2) Zgadzam się w 100% że pan J. Napiórkowski jest bardzo wyrozumiałym... Gdańszczanka Zaskoczona :) (2) Z wszelaką spotykaną opinią, jestem pozytywnie zaskoczona naszym Gdańskim... Joasia K.B :))))) (3) Krzysztof Bobkowski ;-) mmm .;) zarąbisty pod każdym względem ;D mimo tego... Daria