JAK ZDAĆ Z TAKIMI... (1) Na wstępie pozdrawiam P.Marcina,mojego Egzaminatora.Wierzcie lub... Anna Bx Dziękuję! :) (1) Chciałam bardzo podziękować Panu Egzaminatorowi Wiesławowi K. :) Niestety... Kasia o egzaminie pozytywnie ;-) (2) Zdałam za 4 razem - pierwszych dwóch nie licżę, gdyż nie wyjechałam na maisto... Agnieszka Proniewicz
Egzaminator Krzysztof N (2) Witam . niestety oblałam prawko już 6 razy .. :D Moim ostatnim... zuza EGzaminator (3) Współczuje serdecznie osobom, które trafią lub trafiły na P. S.Garstke,... Kursant Egzaminatorzy. Daniel J. (3) Bardzo ale to bardzo nie polecam tego pana. Zwykły gbur i prostak. Drze się... anonim masakra (5) Zdawałam 5 razy. Przeniosłam się do Elbląga, bo mam dość takiego traktowania.... Karolina moje doświadczenia (1) Zdawałam 3 razy: 1. z Panem Michałem ( nie pamiętam nazwiska, średniego... dodo Egzaminator (1) Zdałam egzamin w dniu dzisieszym za czwartym razem. Egzaminatorem był Pan... Joanna Weronika M. - opinia (1) Serdecznie polecam Panią instruktor Katarzynę L. dzięki której zniknęło mi... Weronika M. Nie taki wilk straszny.... (1) Panie z Biura Obsługi Klienta przemiłe :). Jeden minus, że profil kandydata... A. Tragedia.. (2) Zdałam za drugim razem, Pozdrowienia dla Pana Egzaminatora Pawła K, jechało... Xxxx Egzaminy (1) Egzamin teoretyczny zdany za drugim razem. Trzy minuty po wyjściu zostałam... Amanda Nie taki PORD straszny jak go malują (1) Zdałem, co przy obecnych zasadach nie jest łatwą sprawą :) Obsługa - miła, a... Maciej Natalka - opinia (1) Pomimo opinii panującej na temata egzaminatorów Gdańskiego PORD-u...jestem... Natalka XXI w. w PORD to jakaś ŻENADA (1) Witam wszystkich, zgadzam się z opinią przedmówcy, że WORD w Słupsku czy w... Boss pord Gdański (3) Jan Żurawlew najlepszy egzaminator na świecie zdałem za 1 razem u niego i... fasmdfjmfjm egzamin teoria i panie z obsługi (1) dzis za 5 razem zdałam teorię!!;D wyszlam z egzaminu i bylam tak zadowolona... fabi kat. B (2) Do egzaminu podchodzilam 6 razy. Powiem krótko dwa razy (3-4 egzamin)... K :) Zdany! (1) Wczoraj zdałam za 6 podejściem, polecam wszystkim Pana Romana S. Cudowny... Marzena