Pan Edmund wymiata ! (1) Najlepszy Pan egzaminator miły sympatyczny bije od Niego dobrem i... Sylwia! Pan Jacek N. (1) Dzięki atmosferze jakiej wprowadzil od samego początku w końcu zdalam za... Egzaminatorzy (186) Jestem zaskoczona zachowaniem egzaminatorów - panuje przekonanie, że to... Agata91
Black friday (1) Bez żadnej informacji, komunikatu na stronie pord.pl postanowiono... Wizytator szczerze - na temat (1) Obsluga - bardzo miła, pomocna Poziom nauczania - ciezko powiedziec - uczylem... szczerze o polskich kierowcach Egzaminatorzy Pord (15) fantastyczny to jest Michał Lewandowski. Pod każdym względem. Minia Egzamin (18) kurczę, zdawałam dziś po raz szósty i trafiłam na "świetnego" egzaminatora,... Jane Pierwszy egzamin- niepowodzenie :-( (2) Wczoraj jechałam na egzamin... "Po drodze" spotkałam Krysię. Była bardzo... Asia Pan egzaminator (1) Nazwiska nie pamiętam tydzień temu w piątek o 6 rano . Nie odpowiedział na... Paweł Pan Andrzej G. - POLECAM !!!! (1) Tyle naczytałem się o egzaminatorach w pordzie, ale koniec końców nie było... Pan Franciszek Zdałam! (1) Zdałam za szóstym razem (nie jestem z tego dumna;)). Za każdym razem trafiłam... Mokkana Sympatyczny egzaminator p. Marcin K. (2) Po wielu negatywnych wynikach egzaminu prakt.przyszedł moment zdobycia... Monika M. Spróbuje jeszcze raz... (1) Witam wszystkich... dzisiaj zdawałam na kat A.... Niestety potraciłam słupek... Ola :) Opinia (1) Kierownictwo, niektóre panie w BOE, niektórzy pracownicy z zaplecza... Ktoś z obecnej kadry. Kadra pracownicza (2) Och, w PORDzie - gniazdo niezbyt sympatycznych osób, wydawałoby się po... Po raz 4 i d*pa :-( (1) Dziś zdawał po raz 4 z panią Agnieszka Taka blondynka .... Nie pamietam... Agnieszka Trasy egzaminacyjne (1) Witam wszystkich. Niedługo mam egzamin w Gdańsku i chciałabym was zapytać czy... Szatynka Zdałam (1) Ogromny stres, trochę błędów, jednak stoicki spokoj pana Lecha S. Spowodował,... Agata Udało się!!! (1) 3 lipca zdałam z Panem Leszkiem J. Była to moja szósta próba... przed... Anonim Do 3 razy sztuka :) (1) Pan Artur Z. Wspaniały człowiek, już w drodze do auta rozładowuje...