zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
pytanie j.w
uważacie że jest to przydatne??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

castorama obi itp

hmm czy potrzebne ? raczej nikt nie zwraca na to uwagi, jak widzę taki znaczek na samochodzie a w środku dziadek 80 letni ;p
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

ja miałam taki listek przez pierwsze miesiące jeżdżenia, czułam się pewniej, a kierowcy jadący za mną wiedzieli, że muszą zachować odrobinę większy odstęp i wykazać się nieco większą cierpliwością co do mojej jazdy ;)
Teraz zielony listek oddałam młodszej siostrze.
Wg mnie to super sprawa i każdy młody kierowca powinien coś takiego mieć na karoserii.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

Jeśli już to na szybie, a nie karoserii :-))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

Gdzie kupilas lub zamowilas taki listek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam tu: graphicar.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

Demolka, ja gdzieś miałam, mogę jeszcze poszukać czy nie wywaliłam. Nie naklejam, bo boję się odwrotnej reakcji od zamierzonej. Tzn. uwaga jedzie frajerka, mozna się wcisnąć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

Tylko kierowcy bez doświadczenia powinni jeździć z zielonym listkiem. Wtedy to ma sens. Są takie listki - przyklej, odklej. Kierowca wysiadając z samochodu zabiera listek ze sobą. Ci z duzym stazem nie muszą wtedy jeździć z zielonym listkiem ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

Jako kierowca z 20doświadczeniem zwracam uwagę i zachowuję wyrozumiałość,kiedyś też się uczyłam jeździć:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

Może dziadzia dopiero prawko zdał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

sa w sklepikach motoryzacyjnych. widzialam na Chelmie w urzedzie, gdzie odbiera sie prawko i dowody rej. w tym sklepiku.

nie wiem czy jest to przydatne, moze troszke minimalizuje stres osoby, ktora ma go przyklejonego, ze jak zrobi jakis blad, to listek troche usprawiedliwia ;-)

ja jak prowadze, to nie zwracam uwagi na to czy kierowca przede mna lub obok ma taki listek przyklejony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

Listek to super sprawa,zaczełam sama jeździć od stycznia i z listkiem naprawde czuję się bezpieczniej,nikt mi nie trąbi ,kierowcy są bardziej uprzejmi itp.

Widziałam takie listki w REALU na dziale motoryzacja.

Szerokiej i bezpiecznej drogi Ci życzę :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

Ja zwracam uwagę na tą naklejkę i bardziej uważam na takiego kierowcę, a mój mąż nigdy nie wiedzi tych listków - więc wszystko zależy od kierowcy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

to muszę zakupić;)
hm.. byłam dziś właśnie odebrać prawko i nawet nie pomyślałam że tam mogę kupić cos takiego
może w realu zobaczę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam zakup na graphicar.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

Kilka razy widziałam dziadunia albo jakąś ciocię z naklejką z listkiem marihuany, zamiast zielonego listka klonowego, więc chyba dość trudno go kupić :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

Demolka,no niestety ja swój posiałam, a ty nie dostałaś na kursie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

nie takich gadżetów nie dostałyśmy a może to za karę:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

osobiście oglądałam w Norauto i sama zastanawiałam się czy nie kupić sobie ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

ja respektuję - tzn sama mniej sie denerwuję jadąc za początkującym kierowcą z listkiem - już to przetestowałam na sobie. na serio - aż zdziwil mnie moj spokój.

uwazam, jednak że trzeba go usuwać - jak już się dojdzie do wprawy.
nie wiem jednak, gdzie kupic naklejkę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

kupiłam listek w realu na przymorzu , były też tabliczki dziecko w aucie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

Ten listek często naklejają sobie ludzie, którzy kupują nowe auto :) Nie sądzę, że posiadanie takiej naklejki coś zmieni, chyba, że sama się lepiej będziesz czuła :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

a Ja tez chcialam sobie nakleic ten listek jak zaczynalam jezdzic ale znajomy adwokat odradzil mi poniewaz cwaniaki widzac naklejke prowokuja specjalnie do wypadkow po odszkodowania !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

nie wierze ze "prowokuja specjalnie do wypadkow po odszkodowania !!" tylko dlatego że ktoś ma zielony listek. Co innego czuc się niepewnie na drodze a co innego powodować sytuacje zagrazające bezpieczeństwu ruchu drogowego! jak ktoś z góry zakłada ze spowoduje wypadek to moze niech w ogole nie jezdzi i nie robi prawo jazdy... bzdura!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

Ja nie miałam listka i sama listka nie respektuję, jak dla mnie to zwykły gadżet typu "dziecko w aucie". Nic nie wnosi... ileż to razy widziałam szaleńców z w.w. naklejkami.
Często zdarzają się gamonie bez listków. Tu już raczej po marce samochodu można ocenić, bo często ludzie obawiający się jazdy kupują małe samochodziki. Ja np. miałam seicento ;)
Za to wystrzegam się na drodze yarisów i matizów - zbyt wiele razy zdarzyło mi się spotkać w takich niezdecydowanego lub przerażonego kierowcę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

Ja widziałam ostatnio na "Elce" fajną naklejkę "Nie trąb bo wcale nie pojadę" już bym wolała mieć coś takiego niż jakiś listek... nie zwracam uwagi na takie listki.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

nascimento: heheh i to jest fajne ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

zielone listki można kupić na http://zielonelistki.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zielony listek-początkujący kierowca- gdzie kupię taki gadżet w Gdańsku od ręki??

Znacie to :"z przodu liść,z tyłu liść ,a w środku siedzi głąb :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

nie polecam tego sklepu, listek na przyssawkę za 8zł - zwykła usztywniona kartka z nadrukiem, a dodatkowo przyssawka kompletnie nie trzymająca listka... kontakt ze sklepem zerowy, ponad tydzień czasu i nie ma odpowiedzi na reklamację
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (28 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...