15 Years Watergate Sfinks700 Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

15 Years Watergate

Wydarzenie w ramach

15 Years Watergate, C&C bookings oraz White Widow Records w ramach Seazone w Sfinksie.

Zagrają:

Marco Resmann (Watergate)
Ruede Hagelstein (Watergate)
Piotr Bejnar (C&C bookings)

White Widow Records:
HANDIA HYPE
MIA TWIN & KASP
MRJ

10.06.2017 (sobota)
Sfinks 700, Sopot
Bilety: 30 zł przedsprzedaż / 35 zł w dniu imprezy
lub karnet SEAZONE NOCĄ na cały weekend
https://www.biletomat.pl/koncerty/seazone-noca-5001/

Booking partner: C&C Bookings
www.cc-bookings.com
www.facebook.com/ccbookings.official

MARCO RESMANN
a.k.a. DJ Phage ściśle związany od połowy lat 90. z berlińską sceną. Jest także współzałożycielem i byłym producentem formacji Pan-Pot. Nagrywał jako Luna City Express dla Moon Harbour recordings i aktywnie współpracuje z Martinem Landsky. Jego produkcje znaleźć można w wytwórniach Watergate, Poker Flat, Warung oraz Upon.You którą prowadzi.

Związany jest z klubem Watergate i od lat jest jedną z bardziej szanowanych osobowości w branży kierując także agencją bookingową Uppon.You Bokings.
https://soundcloud.com/marco-resmann
https://www.facebook.com/mresmann/

RUEDE HAGELSTEIN
dziecko Berlina... prawie. A rzeczywiście urodził się w wiejskim otoczeniu stolicy, do której postanowił przenieść się osiem lat temu. Niemniej jednak nazywają go mieszkańcem miasta, ponieważ to w mieście czuje się jak w domu. Po służbie cywilnej wyjechał z Brandenburgii, próbując znaleźć pracę w agencjach internetowych, filmach i magazynach traktujących o życiu nocnym. Dzięki wpływom nowej gospodarki wkrótce może kupić swoje pierwsze winyle. Jest zafascynowany sztuką mieszającą się z każdą przetańczoną nocą, co pozwala mu wyrazić siebie i się rozwijać. W tym samym czasie jego pasja do pisania prowadzi do współpracy z magazynem FLYER, gdzie przez wiele lat pracuje jako redaktor, co jeszcze bardziej zbliża go do berlińskiej kultury klubowej.

W swoim premierowym utworze wydanym przez berlińska wytwornie Freizeitglauben pokazuje swoja bardziej popowa stronę, która również słychać w późniejszym wydawnictwie "New Fresh EP" wydanym przez wytwornie Freundinnen Records. Jego prawdziwe brzmienie disco-electro można odnaleźć na międzynarodowych kompilacjach takich jak Output Records czy Kitsune, podczas gdy on zaczyna oscylować bardziej w kierunku techno i house'u.

To wyjaśnia o wiele bardziej minimalistyczne projekty jak Dog vs. Dog wydany przez Lebensfreude Records, który zdobył uznanie DJ'ow takich jak Sven Väth czy Michael Mayer. Ruede postanowił wykorzystać rosnące nim zainteresowanie i zmienić pasję w zawód ucząc się miedzy innymi inżynierii dźwięku w Instytucie SAE. Od 2006 roku Ruede jest rezydentem w klubie Watergate w Berlinie, jak również w klubie Harpunie w Düsseldorfie. Wraz z przyjacielem Fraenzen założył tez własne studio. Od 2007 roku przynależy do Upon You Records, wytworni z która zaczął współpracę projektem "Ghostdriver" E.

https://soundcloud.com/ruede
https://www.facebook.com/RuedeHagelstein/

PIOTR BEJNAR

Producent i live performer. Już jako 16 latek zainteresował się matematycznym rozkładem utworów muzycznych. Jako live performer experymetuje z różnorodnymi nowatorskimi technikami grania na żywo prezentując spektrum wyszukanych brzmień.

Piotr nie ulega modzie, przyzwyczajeniu czy uprzedzeniu w muzyce - wychwytując " brzmieniowe perełki" z rożnych stylów electroniki . Dzięki różnorodnym zainteresowaniom muzycznym jest częstym gościem wydarzeń kulturalnych,niekoniecznie tanecznych. Jest również organizatorem cyklu impre o nazwie "Black Roses".
Występy live w wykonaniu Piotra Bejnara to nie zbyt typowy live jaki kojarzyć się może graniem z laptopa..w tym przypadku wygląda to zupełnie inaczej...To żywa improwizacja do której udziału Piotr zaprasza publiczność, która w efekcie na żywo generuje dźwięki razem z nim.

Podczas jednej z imprez Piotr nie miał miejsca na położenie swojego MIDI controlera wiec zagrał trzymając go w rekach. Od tamtej pory przyjaciele okrzyknęli go mianem dj'a "Modern Talking" oraz 'Unstopable Korg Rider czy 'Czarodziej z krainy KORG". Pomysł ewoluował, Piotr zminimalizował swój setup i zaczął grac live'y trzymając sampler w rekach jednocześnie tańcząc z ludźmi na parkiecie. Muzyka tworzona przez Piotra to, jego zdaniem - "taneczna elektronika". Miłośnik Jazz'u i Snooker'a.

https://www.facebook.com/piotrbejnarfanpage
https://soundcloud.com/piotr_bejnar