stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
Joga z Ewą Wajman

Przewróć swój świat do góry nogami z klubem Moyayoga Jak sprawić by ciało odżyło i stało się sprawniejsze? Co zrobić by poczuć się lepiej z własnym ciałem? Jak zapobiec bólom kręgosłupa? Siłownia,bieg,sauna a może JOGA NA HAMAKACH?

lut 14-15

sobota - niedziela, g. 21.00

bilety 149 zł
Kup bilet
mar 1

niedziela, g. 10:30

Gdańsk, Kłosowa 3
bilety 25 zł
ulgowy 1 zł
Zapraszamy na warsztat air jogi dla początkujących,warsztat w którym odkryjecie moc i możliwości swojego ciała. Joga na hamakach jest wspaniałym połączeniem zabawy oraz wysiłku fizycznego. Jest mnóstwo zalet płynących z praktyki jogi na hamakach,jednak do najważniejszych zaliczamy:zwiększenie gibkość i ruchliwość stawów,wzmacnianie mięśnie brzucha,ramion oraz nóg, zdolność praktykowania zaawansowanych form asan bez tworzenia nacisku na kręgosłup,utrzymywanie ciała w wymagających pozycjach dłużej ,zwiększanie zasięgu ruchu bez zbędnego napięcia i bólu, kładzenie większego nacisku na koncentrację i koordynację, air pozycje uwalniają tlen i składniki odżywcze do mózgu. Joga na hamakach jest szczególną praktyką mięśni, koordynacji oraz koncentracji.

Co czeka Was podczas zajęć? Zaczniemy od prostej rozgrzewki,a potem przejdziemy do układu asan,które połączymy w jedną spójną całość. Po przećwiczeniu układu przejdziemy do pozycji odwróconych i zakończymy prostą formą medytacji,którą przeprowadzimy pozostając w hamakach.Muzyka,ruch i ciepło to jest to, co twój organizm potrzebuje w tym momencie. A więc zapisz się już teraz,bowiem mamy ograniczoną ilość miejsc!!! Tylko sześciu szczęśliwych będzie mogło uczestniczyć z nami w tym wspaniałym wydarzeniu.

Koszt: 50zł
Gdzie: Klub Moyayoga ul.Świętojańska38/4
Kiedy:10.2.2013 o godz.16:00

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.

Przeczytaj także