stat
Impreza już się odbyła

Bezpłatne zajęcia jogi w Miejskiej Hali Sportowej

W ramach programu "Joga na zdrowie" w każdy czwartek, w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Kołobrzeskiej 61 prowadzone są, trwające do 90 minut, spotkania z jogą. Początek o godzinie 19.30. Jedyne, o czym muszą pamiętać osoby, które zechcą skorzystać z tej propozycji, to zabranie ze sobą maty do ćwiczeń i swobodnego, nie krępującego ruchów stroju. Przyda się również butelka wody i ewentualnie koc do przykrycia w trakcie relaksacji.

w każdą środę (do 20.12), g. 8:30 - 10:00

Gdańsk,
Przyjdź 20 minut szybciej aby wpisać się na listę, spokojnie się przebrać i zająć miejsce na hali. Zapraszamy osoby w każdym wieku. Kondycja fizyczna nie ma znaczenia.

Celem takich zajęć jest propagowanie jogi i zdrowego stylu życia. Praktyka jogi oddziałuje na wielu płaszczyznach - począwszy od poprawy zdrowia, samopoczucia fizycznego jak i psychicznego, poprzez uspokojenie umysłu czyli nawiązanie kontaktu z samym sobą, a na sferze transcendentalnej kończąc.

Na pewno zadowoleni będą także ci, którzy z jakichś powodów mają problemy z dotarciem na zajęcia stacjonarne, albo po prostu nad spotkania grupowe przekładają ćwiczenia w zaciszu własnego mieszkania. Wszystkie wymienione zajęcia będą bowiem dostępne także w formie online na facebookowej grupie Aktywuj się w Gdańsku, do której można w każdej chwili dołączyć.