stat
Impreza już się odbyła

Butelki Zwrotne

Po efektownym występie na "XX In Memoriam Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego" w Tczewie, z którego zespół przywiózł dwie statuetki, oraz ciepłym przyjęciu EPki "Iskry", która zyskała uznanie wśród fanów gitarowego grania i zagościła na antenach polskich rozgłośni radiowych, zespół z Bydgoszczy nie zwalnia tempa ruszając w trasę promującą ich nowy album.

cze 29

sobota, g. 19:00

bilety 35 zł
Kup bilet
lis 17

niedziela, g. 19:00

Gdańsk,
bilety 100 - 160 zł
Kup bilet
Płyta zatytułowana "Rzeki, kwiaty, drzewa" powstawała z zamiarem stworzenia materiału, który swoim brzmieniem, treścią i klimatem wyróżniałby się na tle współczesnej sceny rockowej. Zamiast rejestrować dźwięki w studiach nagraniowych powszechnie uznawanych za profesjonalne, kapela uciekała z dala od zgiełku miasta w zacisze Borów Tucholskich. Dopiero tam, w zaadaptowanych przez siebie na przestrzeń studyjną świetlicach wiejskich i otoczeniu pięknej przyrody udało się stworzyć atmosferę sprzyjającą procesowi twórczemu.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Tak, podczas trzech turnusów nagraniowych, w pocie czoła i spowodowanym nadmiarem śmiechu bólu brzucha zespół konsekwentnie własnymi siłami kompletował utwory na swoją trzecią płytę. Album "Rzeki, kwiaty, drzewa" został nagrany tzw. metodą "na setkę" i jest kolekcją trzynastu autorskich utworów. Premiera płyty zaplanowana jest na 23 lutego 2024.