Craft Beer Fiesta 2021 Królewska Fabryka Karabinów Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Craft Beer Fiesta 2021 Opinie (11)

Craft Beer Fiesta powraca! 30 i 31 lipca zapraszamy na najbardziej wyluzowaną piwną imprezę w Polsce! UWAGA! Tym razem bawić się i popijać najlepsze piwa od najlepszych polskich browarów rzemieślniczych będziemy w nowym miejscu! Zapraszamy na gdańskie Dolne Miasto, na teren Królewskiej Fabryki Karabinów - Łąkowa 35/38.

Każdy z uczestników Fiesty został zobowiązany do przywiezienia ze sobą specjalnego i wyjątkowego piwa, po części będą to premiery, po części znane i lubiane sztosy, których próbować można tylko kilka razy w roku. Standardów też oczywiście nie zabraknie. Prócz piwnych, szykujemy również inne atrakcje - będzie dużo dobrej muzyki, smacznego jedzenia, będą też atrakcje audiowizualne. Co istotne, każdy z zaproszonych browarów pojawi się u nas osobiście, będzie zatem okazja do wychylenia szklanki z piwowarami, którzy na co dzień zajmują się produkcją Waszego ukochanego trunku.
Jak co roku przygotowaliśmy specjalne fiestowe szklanki, tym razem w dwóch wersjach 0,3 i 0,5 litra. Zachęcamy do zakupu lub przynoszenia własnego szkła - chcielibyśmy ograniczyć użycie opakowań jednorazowych do minimum!

Lista zaproszonych gości:
Brokreacja
Browar Absztyfikant
Browar Artezan
Browar Funky Fluid
Browar Kazimierz
Browar Monsters
Browar Podgórz
Browar Trzech Kumpli
Browar Zakładowy
Browar Ziemia Obiecana