Czwartkowe karaoke w Avangardzie Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Czwartkowe karaoke w Avangardzie

Jeśli czwartek, to oczywiście kolejne karaoke w Avangardzie! Specjalnie dla Was przygotowanych jest już prawie 5.000 (słownie pięć tysięcy) utworów, w tym ponad 800 polskich. A oprócz tychże oraz tradycyjnie angielskich i niemieckich znajdziecie też: francuskie, włoskie, hiszpańskie, japońskie, czeskie, słoweńskie, fińskie, holenderskie, tureckie, ukraińskie, białoruskie zaś pojedyncze w takich językach jak portugalski, szwedzki, węgierski, estoński, koreański a nawet swahili, zuluski, mongolski, staronordycki, bretoński czy łacina. I jeden ale bardzo szczególny po rosyjsku.

w każdy czwartek (do 29.12), g. 20:00

Gdańsk,
Ostatnio pozbyliśmy się plączących pod nogami kabli i posługujemy się mikrofonami bezprzewodowymi. Nie jest to wprawdzie jakość dotychczasowych Shure SM58 ale za to o wiele większa wygoda.

Jak zwykle czeka na Was olbrzymi wybór alkoholi, zwłaszcza piw kraftowych, przemiła obsługa baru oraz stary lecz jary a przez to kontrowersyjny prowadzący Alkor.

Wstęp wolny, piwo od 8 zeta.
Czekamy od 20:00.
*godzina zakończenia nie jest sztywna, zależy od Was, Waszego zaangażowania w śpiewanie jak i zamówienia na barze Zwłaszcza, iż skmki (choć brudne i coraz droższe) jeżdżą już co godzinę! Niech żyją wakacje!