stat
Impreza już się odbyła

Dobry Wieczór z Mindfulness - otwarte spotkanie przy herbacie

Dobry Wieczór z Mindfulness to cykliczne, otwarte i bezpłatne spotkania osób zainteresowanych tematem mindfulness, poszukujących narzędzi i ścieżek do samorozwoju. Jeśli masz ochotę spędzić wieczór w miłej atmosferze lub po prostu dowiedzieć się o co właściwie chodzi z tym "mindfulnessem", to wydarzenie zostało wymyślone właśnie dla Ciebie.

Troszkę pomedytujemy, a następnie przy herbacie porozmawiamy o naszym samopoczuciu, o pytaniach lub oczekiwaniach, które nas na to spotkanie przywiodły, o byciu tu i teraz, o tym jak uważność może pomagać w codziennym życiu, w radzeniu sobie ze stresem i w budowaniu lub naprawianiu relacji...

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA

Piątek 19.04.2024, godzina 18:00
Wellme - Gdańsk - Oliwa, ul. Obrońców Westerplatte 34/2
Sobota 26.05.2024, godzina 18:00
Laboratorium Oddechu - Sopot, ul. Armii Krajowej 48/2

Prowadzi Marta Reszko
"Jestem psycholożką, coachem Non-dual oraz certyfikowaną nauczycielką MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). Oprócz kursów mindfulness, prowadzę otwarte dni uważności, spotkania medytacyjne, warsztaty łączące mindfulness m.in. z jogą i tańcem. Prywatnie od lat pasjonuje mnie rozwój osobisty i duchowy poprzez medytacje różnych nurtów, pracę z ciałem, oddechem i emocjami w nurtach mindfulness, embodiment, non-dual. Jestem mamą, miłośniczką tańca, ludzi i zwierząt, drzew i diety roślinnej."

Informacja o biletach

Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy: 536-965-595 lub zapisy@laboratoriumoddechu.pl