Dzień Otwarty BCT BCT Bałtycki Terminal Kontenerowy Gdynia Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dzień Otwarty BCT

11 czerwca 2016 (sobota) w godzinach 9:00 - 14:00 BCT - Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni po raz kolejny otwiera swoje bramy dla mieszkańców Trójmiasta.

Chcemy pokazać to, co na co dzień jest trudno dostępne - nowoczesny terminal portowy obsługujący statki kontenerowe. Jak zwykle zapraszamy na zwiedzanie w atmosferze pikniku rodzinnego. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla dzieci - animacje, konkursy, możliwość obejrzenia z bliska specjalistycznego sprzętu przeładunkowego, dmuchane zabawki o tematyce morskiej. A dla głodnych znajdą się hot-dogi i wata cukrowa.

W tym roku wspierają nas: Morski Instytut Rybacki wraz z Akwarium Morskim w Gdyni, firma połowu i przetwórstwa ryb GADUS, Portowa Straż Pożarna, Izba Celna w Gdyni oraz portowa firma holownicza FAIRPLAY. Zapraszamy do odwiedzenia kutra rybackiego, ciężkich holowników portowych a także na rejsy po porcie statkiem OCEAN.

W godzinach otwarcia terminalu dojazd dla chętnych darmowym autobusem 4F przystanków na zlokalizowanych na Skwerze Kościuszki (przystanek Park Rady Europy).

Rozkład jazdy dodatkowych kursów do terminalu jest dostępny tutaj.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w sobotę 11 czerwca w Gdyni!

Czytaj także