I Ogólnopolska Konferencja Naukowa - "Innowacje oraz popularne trendy w kosmetologii medycznej" Online Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa - "Innowacje oraz popularne trendy w kosmetologii medycznej"

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku, uczelnia kształcąca na rynku edukacyjnym od ponad 20 lat serdecznie zaprasza do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Innowacje oraz popularne trendy w kosmetologii medycznej" organizowanej w formie zdalnej w dniu 26 listopada 2020 r.

Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z innowacjami z zakresu kosmetologii medycznej - nowe protokoły zabiegowe i aktualne trendy technologiczne.

Konferencję kierujemy w szczególności do lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną, właścicieli gabinetów kosmetologicznych, fizjoterapeutycznych, kosmetologów, fizjoterapeutów w tym absolwentów i studentów kosmetologii oraz fizjoterapii, a także wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Wydarzenie oferuje wyjątkowy program obejmujący treści merytoryczne, a do udziału w konferencji jako prelegentów zaprosiliśmy wybitnych specjalistów, z zakresu nauk o zdrowiu i nauk medycznych tj. m. in.: lekarzy, profesorów, doktorów nauk medycznych, nauk farmaceutycznych.

Rekomendując w pełni to przedsięwzięcie, wyrażamy przekonanie, że stanowić ono będzie ważny impuls dla pogłębienia wiedzy i świadomości słuchaczy tego wydarzenia w zakresie najnowszych trendów branży kosmetologii medycznej.

Uczelnię jako ważny ośrodek kształcenia z zakresu nauk o zdrowiu wyróżnia innowacyjność działania, ukierunkowanie na rozwój, niezmienna wysoka jakość kształcenia, ciągłe dążenie dostosowania oferty do oczekiwań współczesnego rynku pracy a przede wszystkim promocja zdrowia.

PROGRAM KONFERENCJI
10.00 Przywitanie gości i przedstawienie idei konferencji, dr n. med. Marzena Podgórska, prorektor Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku
10.15-11.00 Laserowe usuwanie tatuażu oraz semi-permanentnego makijażu, autorska metoda R20M®, Magdalena Atta-Motte Msc, MPH, FRSPH
11.00-11.45 "Zastosowanie mezokarboksyterapii w protokołach trychologicznych", dr n. farm Wioleta Jankowiak
11.45-12.30 " Autologiczny wypełniacz tkankowy nową i bezpieczną alternatywą zabiegów estetycznych", dr n. med Izabela Załęska

przerwa: 12:30 - 13:00

13.00-14.45 "Ukryte twarze białek, czyli co tak naprawdę robią one w naszej skórze i jak?", dr inż. Wojciech Karwowski
14.45-15.30 "Najnowsze technologie HI-TECH stosowane w odmładzaniu skóry", prof. dr hab. n.med. Mieczysław Pasowicz
15.30- 16.15 "Trądzik pospolity dorosłych kobiet jako problem psychospołeczny", mgr Anna Kamm
16.15- 17.00 "Wykorzystanie nowoczesnych technologii w zabiegach modelujących i antycellulitowych." dr Joanna Artkop
17.00-17:10 Zakończenie konferencji.


Jeżeli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, wyślij swoje zgłoszenie na adres:konferencja@wsz.pl w tytule wpisując "konferencja", a w treści podając swoje imię i nazwisko. Do zgłoszenia należy dołączyć potwierdzenie realizacji przelewu za zakup biletu.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    59-99 zł
Płatności za udział w konferencji należy dokonywać przelewem na konto uczelni: ALIOR BANK SA
19 2490 0005 0000 4530 3202 1283
Adres: Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku, 80-335 Gdańsk, ul. Pelplińska 7
W tytule należy wpisać: konferencja, nazwisko i imię uczestnika.