Koncert Mikołajkowy Polska Filharmonia Bałtycka Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Mikołajkowy Opinie (2)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Jeśli w tym roku nie byłeś zbyt grzeczny i martwisz się, że Święty Mikołaj wykreślił Cię ze swojej listy, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Spraw sobie elegancki prezent i 5 grudnia przyjdź na Koncert mikołajkowy do Filharmonii!

Hity z repertuaru takich gwiazd, jak Benny Goodman, Ella Fitzgerald, Glenn Miller, Louis Armstrong, Frank Sinatra w wykonaniu wyjątkowych artystów to doskonała propozycja na zimowy wieczór. O wprowadzenie słuchaczy w świąteczny nastrój zadbają amerykański jazzman Gary Guthman i charyzmatyczna wokalistka Sasha Strunin. Towarzyszyć im będą znakomici muzycy: Filip Wojciechowski, Paweł Pańta i Cezary Konrad.

jazz - koncerty w Trójmieście


W programie znajdą się również uwielbiane przez wszystkich świąteczne piosenki rodem z amerykańskich list przebojów, m.in. Jingle Bells, Let it Snow, Santa Clause is Coming to Town, Have Yourself a Merry Little Christmas czy Jingle Bell Rock.

Podaruj mikołajkowy prezent swoim najbliższym i sobie, spędzając ten magiczny, przedświąteczny czas w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku!

Organizator: Tutti Entertainment

Czytaj także