Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert Gdynia Arena Gdynia Sprawdź!
stat
PATRONAT

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert Opinie (3)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej (Visual Concert) z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to niezwykłe multimedialno-muzyczne show, które odwiedziło już kilka polskich miast na początku 2019 roku, wypełniając po brzegi wszystkie miejsca w ich arenach. Po sukcesie tego niezwykłego przedsięwzięcia, Visual Concert wraca na duże sceny miast w Polsce, by zrealizować to fenomenalne wydarzenie z jeszcze większym rozmachem, nowymi wizualizacjami, liczniejszym składem muzyków i wokalistów oraz dodatkowymi efektami.

Gościem specjalnym jesiennych koncertów będzie zwycięzca 6 edycji programu The Voice of Poland - Krzysztof Iwaneczko.

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


Podczas Visual Concert wykorzystamy bardzo znane i lubiane motywy FILMOWYCH soundtracków, energetyczne i EPICKIE brzmienie gatunku "trailer music". Przedstawiamy obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie na dużym, kinowo - panoramicznym ekranie ledowym nowej generacji.

Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej niezwykłe i spektakularne miejsca na naszej Ziemi: od uroczych plaż na hawajskich wyspach, poprzez 7 Cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy tropikalne, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

W urozmaiconym repertuarze w symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory muzyki FILMOWEJ z takich filmów jak: Gladiator, Avatar, Piraci z Karaibów, James Bond, Marzyciel, Transformers, Władca Pierścieni oraz utwory muzyki EPICKIEJ, m.in. znanej na całym świecie wytwórni Two Steps From Hell).

Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła Świata. Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najpiękniejszej muzyki filmowej oraz niesamowitego arcybrzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najbardziej niezwykłych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie.