stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja:
Jarmark Św. Dominika 2024
PATRONAT

Magiczna noc z AmberSky

Wydarzenie w ramach

W sobotę, 10 sierpnia w godzinach 18.00 do 23.00 odbędzie się Magiczna Noc z AmberSky - najbardziej czarodziejska impreza w Gdańsku! Podczas czwartej już edycji wydarzenia w Strefie Relaksu przed kołem widokowym rozegra się bajeczny spektakl muzyki, światła, kolorów, zaczarowanych pokazów artystycznych i... OGNIA!

Już po raz czwarty mamy zaszczyt nie tylko być największą i najbardziej zakręconą atrakcją Jarmarku Dominikańskiego, ale także sponsorem głównym wydarzenia.- mówi Anna Barbasiewicz, Rzecznik Prasowy firmy SkyWheels - właściciela AmberSky. Organizowana podczas Jarmarku Magiczna Noc to zdecydowanie najbardziej lubiana i najtłumniej odwiedzana przez mieszkańców Gdańska i turystów impreza w kalendarzu wydarzeń AmberSky. Podczas tegorocznej edycji gorącą atmosferę zapewni Teatr Ognia Taro.
Magia ognia!

Głównym punktem Magicznej Nocy z AmberSky będą wyjątkowe, bardzo widowiskowe POKAZY OGNIA. Grupa żonglerów płomieniami przed kołem widokowym zaprezentuje niebezpieczne triki! Pokazy zaplanowano o godzinie 21.00, 21.45 i 22.30. Będzie gorąco!

Magia światła i kolorów!

W Magiczną Noc KOŁO WIDOKOWE ROZBŁYŚNIE WSZYSTKIMI KOLORAMI TĘCZY. W ten magiczny wieczór każdy, kto kupi bilet na AmberSky otrzyma w prezencie zaczarowaną FLUORESCENCYJNĄ BRANSOLETKĘ. Po przełamaniu kolorowej biżuterii dzieje się prawdziwa magia - bransoletka zaczyna świecić! - mówi Anna Barbasiewicz.

Magia zakręconych artystów!
w Strefie Relaksu AmberSky, czyli na drewnianym tarasie przed kołem widokowym będzie można spotkać kolorowych SZCZUDLARZY. Akrobaci wszystkich gości koła poczęstują słodkościami. Nie zabraknie też zakręconego MIMA, który odwiedzającym AmberSky zrobi pamiątkowe zdjęcie z kolorowymi rekwizytami. Przed kołem będzie można również podziwiać popisy zaczarowanego ILUZJONISTY.

Magia zabawy!
Magiczna Noc to przede wszystkim zakręcona zabawa do późnego wieczora! na odwiedzających AmberSky czekają bajeczne KONKURSY i ANIMACJE, kolorowe BROKATOWE TATUAŻE, ogrome BAŃKI MYDLNE, szalone MODELOWANIE BALONÓW.