Mistrzostwa Świata w Półmaratonie IAAF 2020 - bieg wirtualny Online Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Mistrzostwa Świata w Półmaratonie IAAF 2020 - bieg wirtualny

  • sobota, 17 października
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    wstęp wolny

Wirtualny bieg masowy w ramach World Athletics Half Marathon Championships to nowa, wspólna inicjatywa Światowej Federacji Lekkoatletycznej (World Athletics) oraz lokalnego komitetu organizacyjnego mistrzostw. Dzięki niej, w mistrzostwach świata będą mogli wystartować wszyscy chętni biegacze - z Polski i ze świata, nawet jeśli nie chcą lub nie mogą przyjechać 17 października do Gdyni. Nie oznacza to jednak, że bieg masowy w ramach Mistrzostw Świata się nie odbędzie.

gru 5-6

sobota - niedziela

Sopot
cze'21 19

sobota, g. 21:00

Gdańsk,
Główna idea biegu wirtualnego kryje się w haśle ALL YOU NEED IS RUNNING. Na potrzeby tego projektu powstała specjalna aplikacja, dostępna pod adresem www.allyouneedisrunning.com, która będzie kompleksowym wsparciem w przygotowaniach do startu dla uczestników biegu wirtualnego, jak i masowego.

Zawodnicy zapisani na pierwotny termin gdyńskich mistrzostw mają zatem obecnie cztery opcje:

1. Przenieść się z biegu konwencjonalnego na bieg wirtualny i wystartować razem ze wszystkimi 17 października, zachowując wszelkie benefity wynikające z udziału w mistrzostwach: oficjalną koszulkę marki Asics, pamiątkowy plecak, numer startowy oraz unikalny medal finishera.

RejestracjaAby to zrobić, wypełnij krótki formularz, a następnie zapisz się bezpłatnie na wirtualny wariant biegu i załóż konto na www.allyouneedisrunning.com. Pamiętaj, że dokonując wyboru biegu wirtualnego nie możesz już powrócić do opcji startu w Gdyni.

2. Bezpłatnie przepisać pakiet na inną osobę. Szczegółowa instrukcja, jak to zrobić, znajduje się TUTAJ.

3. Wybrać wysyłkę pakietu startowego obejmującego koszulkę, plecak i worek. Ten wariant nie obejmuje medalu, który jest nagrodą za wysiłek włożony w pokonanie półmaratonu. Jeśli jeszcze rozważasz wybór tego wariantu, proponujemy Ci przeniesienie się na bieg wirtualny. Wtedy ukończenie dystansu półmaratonu zagwarantuje Ci wyjątkowy medal tej imprezy, a także wszystkie pozostałe elementy pakietu startowego.

4. Pozostać na liście konwencjonalnego biegu masowego, zaplanowanego na 17 października.

Bez względu jednak na to, czy spotkamy się na gdyńskich ulicach, czy w świecie wirtualnym, jedno wiemy na pewno. 17 października cały świat pokaże, że ALL YOU NEED IS RUNNING.

Naszą ambicją, podzielaną przez władze World Athletics i wszystkich partnerów naszego projektu, jest stworzenie największego biegu półmaratońskiego w historii. Mówi o tym szef World Athletics, Sebastian Coe.