stat
Impreza już się odbyła

Mój bliski choruje przewlekle. Spotkanie warsztatowe z psycholożką

Kiedy w rodzinie, w bliskim otoczeniu pojawia się choroba, codzienność ulega dezorganizacji. Trzeba odnaleźć się w nowej sytuacji i nauczyć się w niej funkcjonować. Podczas spotkania z psycholożką Martą Zawadzką-Zboś porozmawiamy o tym, jak wspierać osoby chore, ale przede wszystkim o tym, jak zadbać o samych siebie - bliskich osób chorych. Zastanowimy się też, jak troszczyć się o siebie i swoje potrzeby, żeby mieć siłę pomagać innym. W dyskusji nie zabraknie również tematu emocji i podpowiedzi, jak sobie z nimi radzić.

lip 22-24

poniedziałek - środa, g. 19:00

Wstęp wolny
wrz 21

sobota, g. 14:00

Dzierżążno, Agroturystyka w Lesie
Wstęp wolny
Spotkanie odbędzie się 21 czerwca (piątek) o 11:00 w Sopotece. Wstęp wolny.

Zajęcia poprowadzi Marta Zawadzka-Zboś - psycholożka, psychotraumatolożka, psychoseksuolożka, edukatorka seksualna. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2016 roku m.in. w fundacjach, szpitalach, poradniach, szkołach itd. Nieustannie się szkoli, żeby być na bieżąco z aktualną wiedzą naukową. Uczestniczy w różnych konferencjach psychologicznych i seksuologicznych. Przeszła swoją indywidualną psychoterapię. Superwizuje swoją pracę. Współpracuje przy projekcie z PPP w Sopocie w zakresie wsparcia psychologicznego dla rodzin z Sopotu, który jest realizowany z Sopocką Poradnią Zdrowia Psychicznego SENSODZIECI. Jest współautorką książeczki edukacyjno-instruktażowej "Tulaśna Tula w szpitalu" dla dzieci i dorosłych.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu "eMOCje. Bliżej innych, blisko siebie".
O projekcie: https://www.mbp.sopot.pl/projektblisko/
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.