stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja:
Jarmark Św. Dominika 2024
PATRONAT

Największe Magic Show w Polsce. Jak on to zrobił? Opinie (2)

Wydarzenie w ramach

Unikatowe, autorskie widowisko w wykonaniu aktora, reżysera, twórcy dużych iluzji - Marcina Muszyńskiego. Artysta podczas swojego niezwykłego, zapierającego dech w piersiach show przeniesie nas w inną rzeczywistość, w świat fantazji i baśni.

pokaz
Kup bilet
cze 27-30

czwartek - niedziela

pokaz
Kup bilet
paź 19

sobota, g. 20:00

Podczas spektaklu zobaczymy etiudy z dziedziny Dużej Iluzji (które zaprowadziły Marcina Muszyńskiego do finału program "Mam Talent"), program kabaretowy z udziałem publiczności i... premierową, sensacyjną sztukę z Latającym Fortepianem wraz z iluzjonistą.

Klimat widowiska podniosą efekty pirotechniczne, świetlne, lasery i ścielący się niczym chmury dym. Artyści wystąpią w specjalnie zaprojektowanych strojach z setkami kamieni Swarovskiego. To trzeba zobaczyć!

Marcin Muszyński - gwiazda wielu programów telewizyjnych, twórca i reżyser, nagrodzony statuetką za wykonanie "Największego Magicznego Show w Polsce". Szerszej publiczności zaprezentował się w programie "Mam Talent", gdzie jako pierwszy Iluzjonista w Polsce dotarł do ścisłego finału i pierwszej czwórki najbardziej utalentowanych ludzi w Polsce.

Po pokazie "Największe Magic Show w Polsce! Jak On to zrobił?"czeka Was jeszcze jedna atrakcja - pokaz multimedialny na Motławie.

Na wodzie ukaże się surrealistyczne widowisko światło - dźwięk. Specjalny system pomp uniesie wodę w górę, a za pomocą wielkoformatowego projektora zaświecimy jarmarkowymi i gdańskimi symbolami oraz obrazami.


Patrzcie na Motławę od strony koła widokowego w godz.: 21.30, 22.00, 22.30, 23.00.

Przeczytaj także