stat
Impreza już się odbyła

Po udanej pierwszej edycji, postanowiliśmy pójść za ciosem. Tym razem organizujemy wydarzenie z poprzeczką ustawioną jeszcze wyżej, o znacznie większej skali, bardziej zdywersyfikowanej formie i treści. Robimy to, by każdy zainteresowany No-Code, AI, Cloud i Automatyzacją znalazł coś dla siebie.

gru 2

wtorek, g. 11:00

Trójmiasto, Online
Wstęp wolny
gru 3

środa

Gdańsk,
bilety 349 zł
wyprzedane
Na No-Code Event #2 znajdziesz:

  • Masa prelekcji od praktyków z obszarów No-Code, AI, Low-Code, Automation, Cloud!

  • Praktyczne warsztaty, które przybliżą Ci w jaki sposób implementować narzędzia w rozwoju biznesu, tworzenia produktów cyfrowych i optymalizacji własnej pracy.

  • Panele dyskusyjne, podczas których zostaną poruszone kontrowersyjne tematy w branży IT w duchu No-Code i AI.

  • Około 400 uczestników, którzy w niepowtarzalnej atmosferze utworzą kawał wspaniałego networku... na konferencji... i na afterze.

  • 100% satysfakcji - serio. Jeśli nie wierzysz to sprawdź co mówili uczestnicy poprzedniego wydarzenia No-Code Event! (https://www.nocodepoland.com/#opinie)


alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.