Nowe idzie od morza x 100cznia: The Pau 100cznia Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Nowe idzie od morza x 100cznia: The Pau Opinie (1)

Nowe idzie od morza już drugi raz zaprasza na serię koncertów do niezwykłej przestrzeni 100cznia, która znajduje się na terenach postoczniowych. 8 sierpnia wystąpi The Pau.

The Pau to solowy projekt Pauliny Dudek, która w autorskich kompozycjach sama gra na wszystkich instrumentach. Na koncertach występuje z gitarą, a bity odtwarza z telefonu komórkowego. Muzyka The Pau to połączenie gitarowych riffów i połamanych rytmów. Czasami mocniej, czasami lżej. Pierwszy koncert The Pau odbył się w styczniu 2015 i od tego czasu zagrała ponad sto koncertów w Polsce, dwa w Norwegii, jeden na Ukrainie. Uczestniczyła jako support w trasie koncertowej zespołu Organek. Wystąpiła na kilku festiwalach m.in. Soundedit i Róbrege. The Pau znalazła się wśród 10 finalistów pierwszej edycji plebiscytu Sanki czyli najbardziej obiecujących twarzy na polskiej scenie muzycznej.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


100cznia to projekt kulturalny, który przenosi na trójmiejski grunt miejsca, jakie znamy z dużych europejskich miast. Za pomocą kontenerów cargo na terenie Stoczni Gdańskiej powstał ekosystem, który przyciąga połączeniem artystycznego nieładu, mocą kulturalnych wydarzeń, dobrą jakością jedzenia i niezobowiązującą atmosferą. To okazja aby wpaść na kawę, lunch, drinka, rodzinny piknik, spacer, rowerową wycieczkę, spontaniczne spotkanie, grubą potańcówkę i i powolne chillowanie. Wszystko w sercu postindustrialnego krajobrazu, minutę piechotą od stacji SKM Stocznia i kilka minut samochodem/ rowerem od Starego Miasta.

Czytaj także