Olivia Stars vol. 4 - Mrozu i Wojciech Modest Amaro Olivia Star Top Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Olivia Stars vol. 4 - Mrozu i Wojciech Modest Amaro Opinie (14)

MROZU, Gabi Drzewiecka i Wojciech Modest Amaro, czyli 4 edycja Olivia Stars!

Relacja z imprezy

w każdy poniedziałek (do 03.04), g. 12:00 - 22:00

Gdańsk,

pop
Kup bilet
paź 12

czwartek, g. 18:00

Gdańsk,
Wiemy, że musieliście uzbroić się w cierpliwość, ale w końcu możemy to ogłosić... 4 edycja Olivia Stars odbędzie się już wkrótce!

pop - koncerty w Trójmieście


11 lutego, przed liczącą około 150 osób publicznością 34. piętra Olivia Star, wystąpi MROZU - doskonały artysta, który skradł serca milionów dzięki swojej niezwykłej charyzmie i oryginalności. U jego boku stanie Orkiestra Kameralna Progress pod dyrekcją Irka Wojtczaka.

Tak jak w przypadku poprzednich edycji, prowadząca wieczór Gabi Drzewiecka przeprowadzi niezwykle interesującą rozmowę z artystą, a cały wieczór uzupełni widok na tętniące życiem Trójmiasto. Jednak 4 edycja Olivia Stars będzie inna niż wszystkie.

Tym razem, o kolację zadba nie tylko zespół restauracji ARCO by Paco Pérez i 33. Treinta y Tres, ale także jeden z najwybitniejszych Szefów Kuchni w Polsce - Wojciech Modest Amaro! Zdobywca Gwiazdki Michelin przygotuje swoje autorskie dania, które zachwycą nawet najbardziej wymagających Gości - jesteśmy tego pewni.

Wieczór zakończymy trwającym do samego rana afterparty wraz z open barem.
PROGRAM WYDARZENIA:

18:00

otwarcie bram i koktajl powitalny (Olivia Garden)

19:00
Kolacja z menu przygotowanym przez Wojciecha Modesta Amaro oraz zespółrestauracji ARCO by Paco Perez, Treinta y Tres i Vidokówka (32 i 33 piętro Olivia Star)

21:00
Koncert Mrozu z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej "Progres" pod dyrekcją Ireneusza Wojtczaka oraz rozmowa z artystą, którą poprowadzi Gabi Drzewiecka

22:30

Afterparty (33 piętro Olivia Star)

To jedyne tak prestiżowe wydarzenie w Polsce, będące połączeniem najlepszej muzyki, kuchni, bliskich wywiadów z artystą i wyjątkowej, kameralnej atmosfery.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    1750 zł
1750 PLN / osoba
W cenie biletu zawierają się wszystkie atrakcje wieczoru (koktajl powitalny / kolacja / niespodzianki muzyczne / koncert / open bar / afterparty).
Zakup biletów i więcej informacji na temat wydarzenia: +48 782 702 925 // 34@oliviastar.pl