Open'er Park - Amelie Lens / Pan-Pot Park Kolibki w Orłowie Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Open'er Park - Amelie Lens / Pan-Pot

Wydarzenie w ramach

Pan-Pot na Open'er Park! Jeden z najważniejszych duetów berlińskiej sceny klubowej dołącza do line-upu 21 sierpnia (Amelie Lens, Deas). Gdynia, Park Kolibki!

Relacja z imprezy

Amelie Lens to mistrzyni detali. Każdy krok jej dotychczasowej muzycznej kariery jest rezultatem niezwykłej determinacji i dbałości o szczegóły. Pochodząca z Antwerpii DJ-ka swoje pierwsze wielkie festiwalowe występy zaliczyła już w wieku 15 lat. Od początku zakochana w techno, spędziła nastoletnie lata praktycznie w podróży pomiędzy belgijskimi klubami. W ciągu zaledwie kilku lat, przyjmując różne aliasy i jednocześnie szkoląc się w produkcji, była gotowa na poziom światowy. Dziś jest na szczycie w swojej kategorii. "Kiedy występuje, czujesz czystą pasję. Na świecie jest tylko kilkoro DJ-ów z tą energią, którzy posiadają to 'Coś'" - mówił o niej Adam Beyer, założyciel Drumcode. Jako rezydentka antwerpskiego klubu Labyrinth rozpoczęła cykl EXHALE, który szybko zyskał status klubowej legendy, dając Amelie Lens szansę na jego rozszerzenie poza granice Belgii (m.in. Creamfields, OFFSonar, Dour). Sety Amelie dla Cercle mają łącznie blisko 20 milionów odsłon, co czyni je jednymi z najpopularniejszych w kultowym cyklu. Jest również założycielką labelu LENSKE, którego wydawnictwa cementują renomę Amelie, zarówno jako kuratorki i kreatorki trendów, jak i mistrzyni za deckami. Dziś gra w najlepszych klubach techno na całym świecie, a przez ostatnie kilka lat osiągnęła status, który dla wielu jest niedostępny przez całą karierę.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Tassilo Ippenberger i Thomas Benedix poznali się w berlińskim SAE Institute i szybko zaczęli razem współpracować. Przełomowym dla ich działalności okazał się rok 2007, kiedy ukazał się debiutancki album Pan-Pot "Pan-O-Rama", wypełniony ich unikalnym, bezkompromisowym podejściem do Techno. Wydawnictwo przyniosło im również pierwszy duży kawałek - "Charly". W kolejnych latach, w "Confronted" czy "Captain My Captain" prezentowali swój odważny, ponadczasowy styl producencki, który uczynił z nich artystów absolutnie topowych w swojej kategorii - zarówno dźwiękowo, jak i koncepcyjnie. Ich drugi album "The Other" (2015) oraz remiksy Carla Coxa, Slam czy Stephana Bodzina tylko ugruntowały ich markę. Jednocześnie dali się poznać jako fenomenalni performerzy, występując w najlepszych klubach i festiwalach na świecie. Dziś jest ich czas - zarówno jako artystów, jak i kreatorów gustów.

DEAS to działający w Krakowie DJ i producent oraz polski reprezentant berlińskiego labelu Second State. W jego muzyce entuzjazm i ogromna fantazja łączy się wieloma odcieniami techno. Jak sam uważa, muzyka "nigdy nie powinna być przedmiotem stereotypów". Ta myśl znajduje pełne, bezgraniczne odzwierciedlenie w jego twórczości, w której surowe techno miesza się perfekcyjnie z ciepłymi,głębokimi melodiami. Od dekady doprowadza swoje umiejętności producenckie do poziomu mistrzowskiego, a o jego muzyce piszą najważniejsze klubowe media, m.in. Mixmag, DJ Mag czy Decoded Magazine.

Wstęp od godziny 17:00