stat
Impreza już się odbyła

Open'er Park to muzyka, kino, teatr, sztuki wizualne, specjalnie przygotowana strefa parkowa, plaża i wiele innych aktywności, tworzące niepowtarzalne miejsce kultury, relaksu, emocji i wrażeń. Na kilka niezapomnianych tygodni Park Kolibki zmieni się w magiczną przestrzeń, którą wypełni muzyka i sztuka świetnych artystów. Dawid Podsiadło zagra, aż trzy wyjątkowe koncerty, a Daria Zawiałow rozpocznie oficjalną koncertową premierę albumu "Wojny i Noce".

Relacja z imprezy

Kolejni artyści dołączają do Open'er Park!

festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście


Open'er Park line-up
15 lipca - Brodka
16 lipca - The Dumplings
17 lipca - Quebonafide
18 lipca - Quebonafide
22 lipca - Daria Zawiałow / Paulina Przybysz
23 - 25 lipca - Dawid Podsiadło
29 lipca - Oio/Schafter
30 lipca - Artur Rojek / Kasia Lins
31 lipca - Organek / Sorry Boys / Baasch
1 sierpnia - Molesta Ewenement
5 sierpnia - Kwiat Jabłoni / Linia Nocna
6 sierpnia - Ralph Kaminski / Natalia Przybysz / Mery Spolsky
7 sierpnia - Sokół / Rasmentalism i Rosalie
8 sierpnia - Pezet
12 sierpnia - Tymek / Margaret
13 sierpnia - Rysy / Kamp! / A_GIM
14 sierpnia - Beata i Bajm
15 sierpnia - Zalewski / Muchy
19 sierpnia - Måneskin
20 sierpnia - PRO8L3M
21 sierpnia - Amelie Lens / Pan-Pot


Miasto Gdynia i Open'er Park zapraszają na koncert specjalny 14.08! Beata i Bajm! Dla wszystkich wstęp na wydarzenie za symboliczną opłatą 10 PLN (równowartość opłaty parkowej)! Szczególnie gorąco zapraszamy Gdynianki i Gdynian! Liczba miejsc ograniczonaOpen'er Park bilety
Sprzedaż biletów jest prowadzona wyłącznie online.

Bilety na Open'er Park są personalizowane.

Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników wydarzenia zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na teren wydarzenia, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

UWAGA! Wstęp na Wydarzenie wymaga rejestracji biletu oraz wymiany na Identyfikator w postaci kodu QR.

Stand-up Polska na Open'er Park! Zaczynając od 15 lipca, w każdy czwartek o godzinie 17:00 w AlterCafe wystąpią dla Was reprezentanci najpopularniejszej grupy komików w Polsce. Zabierzcie znajomych i dobry humor!W związku z ogłoszeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, warunkiem wymiany Biletu na Identyfikator jest wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia. Treść oświadczenia dostępna jest na stronie Wydarzenia. Szczegółowy harmonogram dostępny będzie na stronie internetowej Wydarzenia.Przestrzeń w Parku Kolibki, która podzielona jest na dwie strefy - parkową i koncertową. Co w nich znajdziecie? Strefa parkowa to AlterCafe, Kino plenerowe, Kids Zone, Fashion Pop-Up Store i inne aktywności, a także świetne miejsce na relaks, jedzenie i picie. Natomiast strefa koncertowa dedykowana jest występom artystów Open'er Park oraz zabawie w Silent Disco.

Wstęp do strefy parkowej od środy do niedzieli za opłatą: 10 PLN. W poniedziałki i wtorki w godzinach działania parku, a także we wszystkie pozostałe dni w godzinach 12.00-15.00 bez opłat. Mieszkańcy Gdyni (posiadacze Karty Mieszkańca) bez opłat. Natomiast dla posiadaczy biletów koncertowych wstęp do strefy parkowej wliczony jest w cenę biletu.

Wstęp do strefy koncertowej tylko dla posiadaczy biletów na poszczególne koncerty, a w środy na Silent Disco w ramach opłaty parkowej. Więcej informacji znajdziecie na stronie:

Open'er Park w Gdyni
Open'er Park to muzyka, kino, teatr, sztuki wizualne, specjalnie przygotowana strefa parkowa, plaża i wiele innych aktywności, tworzące niepowtarzalne miejsce kultury, relaksu, emocji i wrażeń. Na kilka niezapomnianych tygodni Park Kolibki zmieni się w magiczną przestrzeń, którą wypełni muzyka i sztuka świetnych artystów.

Koncerty podczas Opener Park będą miały wyjątkowy, klimatyczny charakter, a artyści wystąpią na Orange Stage dla ograniczonej liczby fanów, w pięknej, naturalnej, nadmorskiej scenerii. Ogłoszenie jest początkiem całej serii, a najlepsza historia tego lata dopiero się zaczyna!

Kino plenerowe na Open'er Park! W roli głównej: KOBIETA! W każdy poniedziałek, wtorek i środę wieczorem zapraszamy na pokazy wyjątkowych filmów, w programie zbudowanym wokół twórczości kobiet. Inspirujące obrazy i tytuły obecne na największych festiwalach filmowych zobaczycie w trzech sekcjach:

- Poniedziałki: "Jej Historie" - prawdziwe emocje i prawdziwe historie, czyli filmy dokumentalne poświęcone kobietom
- Wtorki: "Mistrzynie Kina" - kultowe filmy i doceniane reżyserki
- Środy: "Nowe Kino Kobiet" - najlepsze tytuły i współczesne tematy z ostatnich kinowych premier w reżyserii kobietOpen'er Park artyści
Otwarcie Open'er Park będzie zarówno żeńskie, męskie, jak i duetowe. 15 lipca spotkamy się z Brodką, która jeszcze w tym miesiącu zaprezentuje nowy album "Brut" - mieszankę punkowej energii i surowej wizji abstrakcyjnego świata. Jak zapowiada artystka, jej występ w Gdyni będzie wyjątkowy. "Podczas koncertu na Open'er Park możecie się spodziewać kompletnego, przemyślanego widowiska, którego przedsmak dają teledyski do 'Game Change' i 'Hey Man'", mówi Brodka.

16 lipca zobaczymy The Dumplings, którzy specjalnie na tę okazję powrócą na scenę. "Niezmiernie nam miło, że możemy w tym roku pojawić się na niezwykłym dla nas, ale mamy nadzieję, że i dla Was, wydarzeniu. Opener od lat kojarzy się z miejscem wolnym od codzienności i wszelkich trosk. Z miejscem pełnym dobrej muzyki, energii, ale przede wszystkim WAS, wspaniałych ludzi, bez których byśmy nie istnieli. Postanowiliśmy, że mimo naszej przerwy w koncertowaniu, zagramy w tym roku jeden, wyjątkowy koncert, na którym przypomnimy Wam, jeszcze przed wydaniem kolejnej płyty, jak to wszytko się u nas zaczęło", mówią Justyna Święs i Kuba Karaś.

Spektakularnym zakończeniem weekendu otwarcia będą występy Quebonafide. Fani rapera i założyciela QueQuality, którzy bardzo długo czekali na jego powrót live, hasło "Tęskniłem za Tobą" stało się już czymś więcej niż fragmentem słynnego "Bubbletea" z ubiegłorocznego albumu "Romantic Psycho". Dlatego na Open'er Park, po blisko dwuletniej przerwie koncertowej, zagra aż dwa razy - 17 i 18 lipca.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    79 - 149 zł
Brodka - 89 zł
The Dumplings - 79 zł
Quebonafide - 107 zł
Daria Zawiałow - 79 zł
Dawid Podsiadło - 149 zł