Open'er Park - Tymek/ Margaret Park Kolibki w Orłowie Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Open'er Park - Tymek/ Margaret

Wydarzenie w ramach

Przełomem w karierze Tymka była współpraca z grupą Pokahontaz i gościnny udział w piosence "Kalendarze" z 2017 roku. Od tamtego czasu wydał aż pięć albumów - "JestemTymek", "Sono", "Klubowe", "FIT" oraz "Piacevole". Margaret to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, a zarazem jedna z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia. Na swoim koncie ma pięć studyjnych albumów, w tym dwa - "Add The Blonde" (2014) i " Just The Two of Us" (2015) - nagrodzone platyną.

Relacja z imprezy

Płyty Tymka wielokrotnie osiągały status platynowych i diamentowych. W 2021 roku jako pierwszy artysta wywodzący się̨ z kultury hiphopowej w Polsce otrzymał podwójny diament za singiel "Język Ciała". Klip do tej piosenki ma w tej chwili ponad 130 milionów wyświetleń́ na YouTube, a w Spotify kawałek odsłuchano ponad 40 milionów razy. Artysta zagra na Open'er park 12 sierpnia.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Podpisany na początku kariery międzynarodowy kontrakt pozwolił jej rozwijać skrzydła pod okiem najlepszych profesjonalistów branży muzycznej. W zestawieniu z nietuzinkową osobowością zaowocowało to wieloma artystycznymi sukcesami. Pomimo tych osiągnięć zdecydowała się na zwrot w swojej karierze, czego rezultatem był album "Gaja Hornby" (2019) - w 100% polskojęzyczny materiał, ukazujący nowe oblicze artystki. Płyta zdobyła nominację do Fryderyka w kategorii Album Roku Pop. W 2021 roku Margaret powróciła z nowym krążkiem "Maggie Vision".

Wstęp na koncerty od godziny 18:00.