Open'er Park - Artur Rojek, Kasia Lins Park Kolibki w Orłowie Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Open'er Park - Artur Rojek, Kasia Lins

pop
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Wydarzenie w ramach

Artur Rojek jest jedną z najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej ostatnich 25 lat. Bez względu na to czy mówimy o jego działalności zespołowej (Myslovitz, Lenny Valentino) czy wydawnictwach solowych, znany jest z ciągłej eksploracji nowych artystycznych rejonów.

Relacja z imprezy

lip 28

czwartek, g. 19:00

Gdańsk,
lis 5

sobota

Gdańsk, Sopot,
Chociaż wydana w 2014 roku płyta "Składam się z ciągłych powtórzeń" była ogromnym sukcesem, fani Rojka musieli wypatrywać nowego albumu aż 6 lat. Finał wyczekiwania przyszedł wraz z wydaniem "Kundla". "To płyta o prostych rzeczach, od których uciekamy w pędzie naszego życia, w pogoni za czymś, czego nigdy nie osiągamy (...)", mówił Artur Rojek o albumie. Artysta wystąpi na Open'er Park 30 lipca.

pop - koncerty w Trójmieście


Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała album "Wiersz Ostatni", który spotkał się ze świetnym odbiorem słuchaczy oraz dziennikarzy. Jej ostatni album "Moja wina" (2020) to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach. W 2019 Kasia Lins była dwukrotnie nominowana do Fryderyków w kategorii Album Roku Pop Alternatywny oraz Autor Roku. W 2020 została laureatką Nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzuje duszna atmosfera i kinematograficzny nastrój.

Wejście na koncerty od godziny 18.00.

Czytaj także