Open'er Park - Organek / Sorry Boys / Baasch Park Kolibki w Orłowie Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Open'er Park - Organek / Sorry Boys / Baasch

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Wydarzenie w ramach

Grupa ØRGANEK powstała w 2013 roku z inicjatywy Tomasza Organka i do dziś wydała dwa albumy - "Głupi" (2014) oraz "Czarna Madonna" (2016 - Fryderyki w kategoriach Album Roku Rock oraz Piosenka Roku). Oba albumy uzyskały status platynowej płyty. W roku 2020, pomimo pandemii, zespół wydał dwa single promujące nowy album -"Pogo" i "Walcz". Drugi z nich stał się częścią kampanii wspierającej osoby w kryzysie psychicznym. Premiera nowego albumu planowana jest na jesień tego roku. Do zobaczenia na Open'er Park 31.07!

Relacja z imprezy

lis 5

sobota

Gdańsk, Sopot,
Sorry Boys to jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie alternatywno-popowej. Od początku działalności trzon grupy stanowią: charyzmatyczna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów - Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak. Debiutancka płyta "Hard Working Classes" ukazała się w 2010 roku. Kolejne wydawnictwo pt. "Vulcano", ujrzało światło dzienne trzy lata później. Płyta ugruntowała pozycję zespołu jako nowatorskiego i niebojącego się sięgać po nieoczywiste rozwiązania muzyczne. W 2016 roku muzycy zaprezentowali album "Roma", napisany w połowie po polsku i angielsku, który ponownie znalazł się w większości najważniejszych podsumowań najlepszych płyt. Ich ostatni album pt: "Miłość", ukazał się 10 maja 2019 roku.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Baasch to jeden z najbardziej oryginalnych artystów na polskiej scenie electro - wplata industrialny chłód i EDM-owy trans w świetnie skomponowane, zapadające w pamięć piosenki. Jego znakiem rozpoznawczym są chwytliwe, mroczne melodie, intrygujące, niebanalne teksty i hipnotyzujący wokal. Dwa pierwsze albumy studyjne zebrały świetne recenzje i znalazły się w licznych rankingach jako jedne z najlepszych płyt. Latem 2020 roku premierę miał trzeci album "Noc", a Baasch zakończył rok jako najgorętsze nazwisko polskiej sceny elektronicznej!

Wejście na koncerty od godziny 17.00.

Czytaj także