Oznakowanie CE Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło

Oznakowanie CE - unijne Dyrektywy Nowego i Globalnego Podejścia

w każdy czwartek (do 27.01.2022), g. 17:00 - 18:30

Gdańsk, ul. Traugutta 79
Na szkoleniu uczestnicy będą zdobywać teoretyczną wiedzę na temat oznakowania CE i regulacji prawnych dotyczących produktów w Unii Europejskiej. A następnie, na podstawie konkretnych przykładów dowiedzą się, jak z niej korzystać.

Jak prowadzimy szkolenie?

Zajęcia będą trwać 6 lub 7 godzin. Całość podzielona jest na 2 części. Dzięki temu uczestnicy będą zdobywać teoretyczną wiedzę na temat oznakowania CE i regulacji prawnych dotyczących produktów w Unii Europejskiej. A następnie, na podstawie konkretnych przykładów dowiedzą się, jak z niej korzystać.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Najlepszych specjalistów. Ludzi, którzy mają aktualną wiedzę i doświadczenie w ocenie zgodności produktów, czyli oznakowaniu CE. Przede wszystkim, na co dzień współpracujemy z klientami z całego świata, którzy chcą mieć pewność, że ich produkty spełniają wszystkie unijne wymagania techniczno-prawne. Dlatego też szkolenie opiera się na zdobytej przez lata wiedzy, doświadczeniu i efektach naszej pracy. Dzięki temu każdy z uczestników ma nie tylko dostęp do najświeższych informacji, ale także ma możliwość dowiedzieć się, jak ich wykorzystanie wygląda w praktyce.

Co Ci oferujemy?

- Wiedzę dotyczącą oznakowania CE i przebiegu procesu oceny zgodności produktu.
- Poparty naszym doświadczeniem zbiór zagadnień, na które warto zwrócić uwagę, ubiegając się o certyfikację produktu.
- Praktyczną wiedzę opartą na przykładach, dotyczącą określania przeznaczenia, zastosowania i norm obejmujących Twój produkt.
- Możliwość nauki w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym lub w siedzibie Twojej firmy.
- Wygodną naukę w małych grupach do 15 osób.
- Kontakt ze szkoleniowcami — specjalistami pracującymi na co dzień w branży certyfikacji produktów i systemów.
- Kto poprowadzi szkolenie?

Piotr R. Gajos — Product Compliance Engineer. Piotr jest założycielem Biura Konsultingowego riskCE z siedzibą w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni i rzeczoznawcą wpisanym na listę przy Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej w Gdańsku w zakresie wyrobów budowlanych, maszyn i urządzeń oraz wymagań EcoDesign. Na co dzień zajmuje się oceną zgodności produktów z techniczno-prawnymi wymaganiami obowiązującymi na terenie UE oraz w innych krajach.

Kiedy: 26.04.2017 (środa)
Gdzie: PPNT Gdynia
Wstęp: płatny, więcej informacji na stronie: http://riskce.pl/kursy/index-course-ce.php oraz pod adresem: joanna.karczemna@riskCE.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    1450 zł
cena netto